podobnost tvari

antihoroskop

to je kravina, ja som na blnodakov modrymi ocami a som tmava.,,,,,,a ked tu to chcete zvrhnut na temu horoskopy dovidienia...deticky

jajka001_

a co sa tyka nejakej mystiky v partnerstve...podla horoskopov v jednej velmi tucnej knihe sme uplne najlepsia kombinacia znameni, skvele sa doplname

jajka001_

ja a moj partner vraj vyzerame ako brat a sestra. myslim ze ludia intuitivne hladaju podobnych ludi ako su oni sami aby sa fyziologicky zhodovali, blondaci blondate, tmavi tmave...aj ked vzdy to neplati samozrejme ale ludom co su podobni to lepsie klape

for lionka

zabudol som dodať, že takýto partneri sa na seba podobajú akoby boli dvojičky a mnohí si myslia, že sú súrodenci. Tento jav sa charakterizuje ako- mnohí o ňom počuli v mnohích variantách- duše ktoré sú si súdené a našli sa, dve polku sa spoja v jedno atď.

for lionka

Dievčence lionka má na mysli niečo úplne iné ako o čom vy hovoríte. Lionka myslí črty tváre. Áno lionka je to pravda- keď sa partneri v tvári na seba podobajú sú si súdení a perfektne im to klape. Existuje aj jedna kniha neviem však názov. Všímať si črty tváre ako je velkosť a tvar nosa, obočia, očí, ústa.

wowo1

ano po case sa podobau,alebo aspon maju spolocne gesta. aj ja to pozorujem na partnerovy.tiez som mu zmenila satnik, on odomna obkukal niektore frazy a ja od neho.

eliz

Hovorí sa,že vekom sa začnú ľudia na seba podobať.Asi preto,že začnú preberať aj niektoré vlastnosti od seba.Raz som niekde aj čítala že psíci sa podobajú na svojich majiteľov,boli tam aj fotky uverejnené a veru podoba tam bola,resp.výraz.