ALOE VERA

Príspevok v téme: ALOE VERA
miska2008

Máte zdravotné problémy?Poradím.Už 30 rokov je naša firma na trhu a pôsobíme v 135 krajinách.S akým koľvek problémov ma v prípade záujmu kontaktujte mailom.Aloe je ako ste si všimli dosť ospevovaná,ale pozor,lebo nie každá firma ponúka to čo sľubuje.My garantujeme aj vrátenie peňazí.Nečakajte dlho,lebo choroba postupuje rychlo.ALOE VERA!!!

laura99

ahojte všetci....čítam vás už chvílku a aspoň ste mi pomohli názormi rozhodnúť sa.Mám dve kamky.jedna robí LR a druhá FLP.vdaka vám viem od koho budem vyrobky užívať.Vraví sa,že koho najviac odsudzjú a ponižujú ten je najlepší a ja som sa preto rozhodla,že oslovím Alenku a začnem užívať výrobky FLP.vy sa tu dohadujete ako by Vám zato platili.Platia vám za predaj výrobkov a nie zato.že MLM systém.ach bože,zarábajú na nás.Povedzte mi kto na nás nezarába??????každí tovar,ktorý je na predaj na každom na nás zarobia.Budte radi,že je MLM,lebo ak sa tieto vynikajúce výrobky dostanú do lekárni budú minimálne drahšie o pekných pár percent.trochu som študovala MLM sys.Tu je len výrobca a distribútor.Normálne by to bolo:výrobca,distribútor,predajca.3násobne navýšená cena.koniec príspevku....mNE STE POMOHLI SA ROZHODNúť A Už VáS NEčíTAM.

laura99

Ahojte......neužívala som zatial aloe.Mám k dispozícií dve kamky čo si konkurujú.jedna robí LR a druhá FLP.Ale ja som sa rozhodla pre vyrobky z FLP,podla vaších dnešných názoroch.Lebo sa vraví,čím viac ludí hanebí niečo tak tým je to lepšie....vy sa tu dohadujete ako by vám za to platili.Ak už aj s tým pracujete a na ludoch zárabate.nieje to však novinka.každá firma,každí produkt a všetko čo je na predaj na všetkom sa na ludoch zarába....O aloe počúvam len dobré veci tak vy ho nehodnotte.majte sa..))

miska2008

Ja som tam na nikoho neútočila to si mýliš.Ja som to odôvodnila tým,že ja som s tým spokojná a som malým pánom nato,aby som posudzovala.a máš na mysly lieky?chemicky spracované,ktoré na jedno pomôžu a iné zničia.prečo niekedy dojdeš do lekárne a chceš niečo čo sa nevyrába?ja viem,ale nemôžem to takto verejne napísať.A poznám pár ludí,ktorí si vdaka tejto ako vravíš ty farmaceutickej technologií priniesli do života peklo.ako som písala nechcem sa s nikým naťahovať za slovíčka.Ja mám proste svoje a sú ludia,ktorí majú tiež svoj názor ja ti tvoj neberiem tak nenapádaj ma takymito vetami.vdaka za porozumenie.Mne fakt záleží na tom,aby som ludom poradila a pomohla.Mám tu takú zak,ktorá ma 20rokov problemy s pečeňou.začala užívať vyrobky a po mesiaci boli testy lepšie.čo nebolo po dlhej liečbe liekmi.Tí ktorí ma poznajú vedia,že to myslím úprimne.Ty ma nepoznáš tak ma nesúd.to môže len jeden.papa

potenciálna zákazníčka

no mna teda ziaden zaplateny par minutovy sebapropagujuci sot v komercnej TV nepresvedci veru o nicom! ak si chcem zistit doveryhodne info o danej veci, tak si ho budem hladat v odbornych publikaciach. sice je pravda, ze je v tom sote aj edukacny zmysel, ale ten je prekryty zamerom spropagovat v prvom rade svoj vyrobok.
tvrdit o svojom produkte ze je zo vsetkych NAJ... je priam trufale. nakolko vyskum a vyvoj farmák a vyzivovych doplnkov nestagnuje ale napreduje milovymi krokmi a teda aj farm. vyrobcovia ak chcu prezit v konkurencnom prostredi, tak musia skvalitnovat svoje vyrobky. a teda mila
miska2008 vase pripravky pred x rokmi
ked sa dostali na trh mozno boli naj..., ale odstupom casu nemusia byt jenine naj vyrobky na trhu.
a vyrokom ako: teba nezaujima ze co my uzivame, lebo ty uzivas najkvalit. pripravok- tak teda z takejto reakcie len tak srsi ako ti zalezi na nas a ako nam chces svoji aloe "pomoct"... viac by som uvitala, keby si argumentovala a nie utocila na cloveka, ktory si "dovoli" uzivat aloe od ineho vyrobcu ;)

Miskanr

Jasné pohoda máš pravdu. No v dnešnej dobe ludia dosť hladia na kvalitu a hladajú to najlepšie. Ja som získala jednu kočku , ktorá sama hladala na internete firmy ktoré ponúkajú aloe gély a výrobky a rozhodla sa Pre LR koli certifikátom, odporučaniam a vyskúšala pred tým aj aloe z lekárne a dnes si nevie aloe vynachváliť a je rada že začala užívať aloe od lr.

pohoda

pre každého je najlepšie to, čo mu pomohlo. Nemyslíte? Každý sme iní a treba vyskúšať a papať treba to, čo mi robí dobre. pá pa.

miska2008

ano viem všetko.nechajme to tak.mi nikdy nebudeme vedieť kto je lepší.keby môžme orobiť anketu firiem a spokojnosť tam by sme to možno zistili.nie?prečo sa zaoberať takymi sprostostami?ty si dilerka,ja som dilerka,ludom to pomaha a my sa tu budeme zrať a ničiť si nervy nad takými vecami?ja mám rozum a ustupujem.

Miskanr

Miska 2008kludne mi zisti ten dátum vysielania, ale podla mňa to bola len dobre zaplatená reklama. A LR sa nevolá LR cosmetic ale LR healt and beauty system. Tu si nájde každý to čo potrebuje a čo mu vyhovuje. Od výživových doplnkov, aloe vera gélov na pitie, kozmetických prípravkov na ošetrenie celého tela s vysokým podielom aloe vera čo nie jednému človeku pomohli zbaviť sa psoriázy, akné, exémov atd. keby som mala všetko vymenovať tak sa to sem nezmestí.Co sa týka spracovania, všetky výrobky ktoré su v ponuke si spracuváva firma sama.Len to že aloe nepestuje, ale odberá ho z Mexických fariem ktoré sa pestovaním pre túto firmu zaoberajú. A vieš technológiu spracovania vašej firmy?

miska2008

Rexlef zo dňa 27.11.2008 je tu info pre tych,ktorí chcú vedieť čo má obsahovať aloe a akú pečať má mať.