ALOE VERA

Príspevok v téme: ALOE VERA
miska2008

Máte zdravotné problémy?Poradím.Už 30 rokov je naša firma na trhu a pôsobíme v 135 krajinách.S akým koľvek problémov ma v prípade záujmu kontaktujte mailom.Aloe je ako ste si všimli dosť ospevovaná,ale pozor,lebo nie každá firma ponúka to čo sľubuje.My garantujeme aj vrátenie peňazí.Nečakajte dlho,lebo choroba postupuje rychlo.ALOE VERA!!!

miska2008

Miška nr pozri si reflex a tam zistíš akú pečať musí mať pravé aloe.zistím ti presný datum vysielania.ok?

miska2008

čo viem tak firma LR je firma LR cosmetic a to hovorí samo za seba,že sa jedná o kozmetiku.ano môže mať pečatí aj desať,ale iba jedna firma si aloe vera sama pestuje a spracuvava ine firme aloe len skupujú.nechcem tu vyvolávať konkurenčné hádky.nemá to zmysel.my sme aj tak malí páni nato,aby sme posudzovali kto je lepší.ja verím tomu čo užívam a prosím urobte to tak aj vy.dakujem.

sju

Re: miska2008,Naša firma má tri certifikáty a nechvali sa tým,lebo ju chvali ľudia,ktorým pomohla...........

:)) ...a samozrejme ju chvalia predajcovia, ktori na ich predaji zarabaju :)) :)) :))

Miskanr

-odkaz odstránený-
Poyrite si tento certifikát. Ten je zo všetkých najdôležitejši a ten nemá každá firma. A môže mať aj 3. Ak nemá tento tak je to o ničom.

muc

miska2008 o com to pises???
ake sprostosti ja pisem o Tebe???
a preco by som davala na seba mail? ja nie som distributor a na predaji toho aloe nezarabam. je to pripravok ktory bezne dostat v lekarni.
si nejaka podrazdena z rana

Miskanr

Len roydiel je v tom že nie každá firma má dva certifikáty kvality. Aloe od LR má 2. Inštitút frezénius potvrdzuje že sa jedná o výrobok 1 triedy a aj to že čo je tam napísané to aj obsahuje. A to nemá žiadna iná firma ktorá to na slovensku ponúka. A práve o to ide. Kúpiť si výrobok v čo najvyššej kvalite.

Ivka 1

Nemala som rovno na mysli Aloe od Flp,ved je vela firiem,ktore aloe vyrabaju ale co sa tyka prave Aloe Vera
gelu od tejto firmy obsahuje len konzervanty na prirodnej baze : Kyselina citronova - citrusove ovocie, benzoan sodny - lesne
plody,vsetko len prirodne zdroje. Trvanlivost je zabezpecena aj specialnym obalom a vyrobok je zapecateny.

miska2008

Muc..Neviem aké je to vaše aloe a ani ma to nezaujíma.Prečo dáš len adresu a nie svoj mail,aby si ludom aj poradil a poskytol potrebne info a nie len odporúčil výrobky.Ja to tak robím,lebo mi fakt záleží na zdravý ludí a kto tomu neverí nemúsi hanebne písať o tom čo nepozná.Vám by sa páčilo keby o Vás niekto začne písať sprostosti a pritom o Vás nevie?