Lesky A Balzamy Na Pery

Príspevok v téme: Lesky A Balzamy Na Pery
kejttynka

ja nwm aky lesk na pery si vybrat teraz mam z oriflame sugar glaze...je dobry aj dobre vonia ale uz ho mam malo a chcela by som si kupit novy ale nwm sa rozhodnut..chcem strieborny biely alebo nejaky taky odtien ktory aj zosvetli pusu...moze obsahovat aj male ligotky(take casticky) videla som baby ktore mali take lesky ale neviem nic take najst...mozno som narocna ale skuste poradit nejaky dobry lesk...dakujem

mmaajjaa

tak čo sa tyka balzamov jednoznačne labello alebo placenta. Lesky na pery mám rôzne napriklad velmi dobry je od rimmel london royal gloss alebo mam rada lesky essence, su lacne a kvlitne, tiež mam rada značku miss sporty, menej odporučujem she a zbožnujem avon a oriflame lebo tieto dve značky maju uzasne a kvlaitne lesky ale bohuzial drahe :( a este nieco aky je rimmel london sweet jelly odtien jelly baby? chcela by som si ho kupit

Zara.poni

Ja som mala Loreal glam shine cream rúž a lesk v jednom a bol to len naj čo som kedy mala uz ho ale nepredávaju čo mi je veľmi ľúto

katy1976

Dievcata, ja pouziavala som vylucne lancome lesk na pery melon odtien,kupovala som ho hned trojmo, bo do kazdej kabelky:) minala som ho jak lizatka:D samozrejme ta cena, uff..
nahradila som ho leskom z mary kay, vrelo doporucujem, cena v porovnani s kvalitou aku ponuka je super, mala som hadam uz vsetky, maju krasne odtiene

matik71

ja som si kupila teraz ten rimmel sweet jelly a podla mna je jeden z tych lepsich je omnoho lepsi ako tie avon atd... ma príjemnú vôňu a chut a celkom dlho vydrži a nelepia sa pery z neho

majenka

takze, ja mam labello balzam ruzovy a je bombovy- je pekny, vonia a skratka aj pomaha na pery aby boli pekne zdrave a aj ostatne labellá su fajne a chcem si kupit rimmel sweet jelly je dobry? aake ma vlastnosti? prosim aky je? plsky poradte a kolko stoji v DM-ke? vopred velmi dakuem

severanka

ja zase používam z Oriflame Gloss Booster - Black Currant a ešte sa mi páčia aj tie maličké Visions - odtieň červený...

Luulii

Sugar Glaze mam aj ja a je vynikajuci, ako aj Peach Melba a Toffee z toho isteho radu. Z leskov este odporucam (zatial co som ja vyskusala) tie ultraziarive z Oriflame. Mne celkom pasuje Glam Shine 6H od Lorealu a ako som tu videla, dost casto sa opakovalo Labello, tak ja sa priklanam k tomu. Krasne vonaju, nelepia, su aj lesky aj klasicke pomady. Ono treba skusat, skusat a skusat. Napriklad v Oriflame je nejaky lesk Beauty Maxi Lipgloss a je tam v ruzovej a v bielej farbe a vyzera dobre, len kto vie aky bude? Mozno zosvetli a prida lesk, po akom tuzis :)

nivnusik

ja mam väcsinou lesky z avonu ale posledne som si kupila od miss sporty fabolous gloss a je super......a co sa tyka balzamov takh jednoznacne labello a potom ten jeleni loj to je taka klasika