Bolesť ramena

SilviaX3

Dnes v noci ma extrémne začalo bolieť ľavé rameno. Nemôžem ďalej spať ani sa poriadne hýbať, dýchať. Rameno ma neboli iba keď som zhrbená a pravou rukou si ho držím inak ma extrémne bolí. Tá bolesť je taká pichľavá a strašne veľká. Mám iba 12 a dnes mám generálku a zajtra premiéru prosím nejakú rýchlu cestu ako sa tej bolesti zbaviť aspoň na pár dní.

Jsninka

Bolesti v ramene nepodcenujte , pytajte sa na MRI na rtg sa nic nezisti ja som 3 dni po operacii praveho ramena pri pade som si odtrhla sval a tiez som bola na rtg a nic sa nezistilo ale ortoped ma poslal na MRI a zistili mi to operoval ma dr. Šparec vo vojenskej nemocniciv RK mam strasne bolesti a este budu asi 2_ 3 tyzdne neprejde to rychlopovedali mi to sestricky v nemocnici ze tieto operacie ramena su bolestive ja dufam ze to coskoro pominie

Romancik

Dobry vecer prosím vas poradte najpr ma bolelo u pravej lopatky.Na druhy den mi ta bolesť presla do praveho ramena.ked mam tu bolest popisat tak ako by ma ihlami pichali a nemozem sa poriadne nadychnut lebo to citim zasa tu pichlavu bolest dost ma to obmedzuje .za každú radu budem rad dakujem

fero53

ahoj tazko to posudit,ak ta boli v ramennom klbe tak pravdepodobne tam mas zrasty,id k svojmu doktorovy nech ta posle na rengen ,potom ortoped,nic vazne ani neobvikle,nemusis sa bat,moze ty aj zamrznut rameno,nepohnes poriadne rukou,rengen,ortoped

Asura

poväčšinou bývajú niektoré bolseti sposobované len vyskracovanými šlachami poprípade preťažením svalov, svalovej tuhosti, presilenie úponov. Trigerpointy. Dobrý masér dokáže odstrániť masážou boleseť na pár mesiacov lepší vám porieši ergonomiku naučí Vás správnemu držaniu tela a postupov pri pŕaci. Pukanie kĺbov môže byť rôzne. Môže raskať plyn zo synovialnej tekutiny alebo môže býť vôla v kĺbe. ktorá býva skôr spôsobená nedostačujúcim spevnovaním svalstva a šliach.

miskoo

Dobry den .Už asi 3 mesiace mam bolesti v ramene lavej ruky.V ruke unesiem aj tažšie veci ale pri určitom uhle mam strašne bolesti a občas mi tam aj niečo pukne ,na rtg nebolo nič zle.dostal som laser liečbu ale nepomaha .Mam aj neurofibromatozu a zda sa mi že tam ma hrcku pod kožou neviem ci nemoze tlacit na nejaky nerv.
Dakujem za odpoved.

nella1985

Dobry den.Chcem sa opytat ci by mi mohol niekto poradit ohladom ramena.Kazde rano ked vstanem,mi pukne v ramene(najma ak lavu ruku dam za chrbat a postupne taham k lopatke.Potom dostanem slabost do ruky ale tak cca do 10 -15 minut mi to prejde.dakujem za radu.. :-)