Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem pomoc!!!!!prosim a dakujem zaroven

Príspevok v téme: potrebujem pomoc!!!!!prosim a dakujem zaroven
jasom

baby,chcem sa oyptat,v stredu som dostala menstruaciu,ak sa to teda da tak nazvat,ale to len tak,par kvapiek, a do dnes som mala len take spinenie a len sem-tam,ani nie cely den,ale asi tak 2 x cez den...a chcem sa opytat,neviete mi poradit o co moze ist? mam 20,menzes uz 7 rokov,ale toto sa mi nikdy nestalo...a neviem cim to je zapricinene..prosim poradte mi o co moze ist

jasom

mozono to je iba slaba imunita..vela krat prechladnuta napriek tomu,ze si davam pozor,na to,co si obleciem
hej,to bude iba ta imunita si myslim..fajn baby,DAKUEJEM

jasom

no som sa aj ja zhrozila,ked som videla co som napisala =)
no prechaldnuta rozumiem,ze nejde o nadchu,chripku a podobne, ale odspodu..ale na to si davam velky pozor..nie som typ,co chodi s holym chrbtom, riflami co ledva zakryju zadok..proste mam rada teplo =)
v pondelok budem musiet ist za lekarkou

ajja

Ani neviem, ci som sa pobavila alebo skor zhrozila ze "nespocetne vela krat tehotna". Este ze si nam to vysvetlila :o). Su zeny, ktore v zaciatku tehotenstva aj niekolko mesiacov spinia. Je to pre ne normalne a maju zdrave dietatko. A ci mozes byt tehotna, to vies len ty :o). Moze to byt aj prechladnutie ale nie ako napr. nadcha, ale odspodu. Chod ku gynekologovi alebo si urob pre seba tehot. test ako prvu informaciu

jasom

zulik,ako ja som bola uz nespocetne vela krat tehotna aj pocas menzesu,ale nikdy sa mi to nestalo
a biba-ale ved ked mam spinenie,tak tehotna mozem byt? ako nemam s tym problem,ze ziadne premyslanie ci ano,ci nie,samozrejme,ze ano a aj by soms a tesila,ale ked to spinenie...no

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.