Aký mate nazor na BARBARU RAKOVSKU?

sign

Ked sa ti dviha adrenalin ako hovoris tak naco to pozeras? Nikto ta do toho nenuti,nikto ti to nekaze...nepozeraj to a mas po probleme.

ze nemusim ju

reakcia na:sign- Tema je vyborna postrehli zme že,o zdravi ze,Len mne sa dviha adrenalin vari sa mi voda100st.A kladieme si otazku ze naco to pozeram? No kvoli Rakovskej asi nie.Takze asi tak a ze zo zdravim nic spolocne.

sign

ze nemusim ju:
pokial sa nemylim toto je forum o zdravi. Jak by to vyzeralo keby tu kazdy zakladal temy o tom koho neznasa a kto sa mu nepaci. Fajn je to tvoj nazor ale sorry nikoho to neuajma. Ty tiez nemas patent na rozum a urcite si niekde zacala a nebola si v tom hned najlepsia tak klidek. Btw Talent nepozeravam tak k nej sa vyjadrovat nebudem

:))

no, ja len tolko, ze o kramarovi sa furt pise, ze je sexidol slovenskych zien...vraj to zistili z nejakeho prieskumu...podla mna, tie ktore to povedali museli byt slepe. je sarmantny, to je pravda, obcas aj vtipny, ale na poste moderatora nema co robit.
a barborka? no ona je krasna, podla mna najkrajsia zo vsetkych moderatoriek a hlupa nie je, to len tak vyzera, lebo ma malo skusenosti a v priamom prenose nevie reagovat, tak sa robi hlupucka, vsemozne zakryva svoju neistotu. do takejto vraj najsledovanejsej relacie v historii markizy fakt mali vybrat niekoho ineho.

dementna

ale aj kramar je smiesny. stary dedo ktory nikdy nevyzeral ako muz a tvari sa ako krasavec, dokonca som uz pocula, ze ho tak ktosi ohodnotil. neuveritelne! ozajstny muz vyzera inak. on ma taky gumovy ksicht a albinsky dizajn. pri nom ta mlada zaba vyzera ovela lepsie. sice sa velmi nechyta, lebo nema prax, ale aspon dobre vyzera. teraz som aj ja ohovarala, ale co uz. taky je moj nazor.

že nemusim ju

Reakcia: Tu nejde o ohovaranie tu ide hlavne o vyjadrenie nazoru na nepodarenu moderatorsku ulohu barbinky Rakovskej.Zobereme si to z opačnej strany stal by tam niekto z nas.Zvozili by nas pod čiernu zem.Prečo si Markiza neprizna že to nebol štastny tah vyberu moderatorky?

monica

_kla hovoris ako obycajna zavistliva zenska.. ake rovne skarede nohy? :O ja mam voci nej taktiez vyhrady..ale ved je to obycajna stihla baba.. co chces aby ukazala v satach tucne nohy s celulitidou? ach jaj..kazdy jeden co tu pisal mi pripada.. ja si taktiez myslim,ze ako moderatorka nieje zrovna najlepsia..hovori obcas nespisovne slova,tazsie sa vyjadruje..Ale ludia berte to aj z druhej stranky..Keby ste boli na jej mieste,tiez by ste boli radi,ze mozete nabrat skusenosti a byt dobrym moderatorom.. Ved prave takuto skolu treba nato aby sa naucila moderovat.. Je to ako absolvent , ktory hlada pracu..Tiez sa mu nedari najst pretoze nema pracovne skusenosti.. Takze uz prestante zavistlivo ohovarat..A ntakato tema je trosku stupidna by som povedala... Ani ja ju nemusim, nezboznujem ju..tak prestante este aj z tohto fora robit bulvar lebo najblizsie si precitam s kym ste videli na ulici sa bozkavat pala haberu ....

_kla

ak proste na nu sa neda pozerat...minuly tyzden co mala brutalne kratke saty ukazala to co je nanej najhorsie... jej nohY! preboha sa na to pozrite...cisto hruza des totalne rovne nohy az mi prislo na vracanie!
aa pri kramarovi vyzera ako hus stiahnuta z ulice lebo ziadna normalna moderatorka nechcela vziat taku trapnu ulohu tot moj nazor