Ako na neho prestat mysliet

Príspevok v téme: Ako na neho prestat mysliet
co robit

Ja uz neviem co so sebou.Aj ked rozum mi hovori, ze je to sviniar, ale telo nedokazem ovladat.Vzdy ked sa ma dotkne, ked ma obijme a pobozka, prebehne mnou neuveritelna triaska.Milon krat som si povedala dost!A vzdy ked vidim na dysplay jeho cislo, neda mi to.Viem , ze ma len vyuziva a ja sa ponizujem....Ako mam na neho prestat mysliet.

rada

Len sa ozvy.Ako 25 rocna si myslim ze ze by si mala dostatok sebavedomia komu dat a komu nie.Si dospela samostatna a hlavne svojpravna zena.

co robit

tak ked ma najblizsie zasa pochyti to ze mi chyba alebo ked sa mi ozve sa sem pripojim a nedam sa do toho vtrhnut...je to dost tazke hlavne ked mi chyba ten jeho dotyk.Ja viem ze by som bola s nim nestastna.Uvedomujem si to a uz som si tolko krat povedala ,ze co ti sibe?zasa chces tak dopadnut?a ono sa to nachvilku vo mne upokojilo ale stacilo ze som sa s nim nahodou niekde stretla a zasa ten cervik v hlave

nellka

Skús sama so sebou aj naďalej bojovať, raz sa ti to podarí...ak nie nabudúce, tak choď do toho znova, stále si opakuj, prečo ho už nechceš. A predstavuj si, aký by bol život s ním o niekoľko rokov...raz ti to dôjde, ale nenechaj si kvôli nemu ujsť šancu...

rada

To je presne to o com som pisal pokial nemas novi objekt stary ti bude stale vrtat v hlave a budes sa napokon utesovat ze aky bol taky bol ale hlavne bol po ruke ze.Ale hlavne na jedno pozor tahat za nitky vo vztahu musis ty!Akonahle sa chyti kormidla on si skončila.

co robit

ja sa v tom nevyznam , ked som k nemu prisla, schmatol ma a dlho obijmal a bozkaval na lica a hovoril , ze som mu chybala a ze ma ma rad

co robit

No ono je to asi tak narovnako,ale ja som bola uz pevne rozhodnuta, ze sa mu neozvem a ked sa mi ozval teraz naposledy, isla som k nemu domov a aj sa pokusal a ja som odisla a zostal urazeny.Dnes som mu v slabej chvike napisala, ze mi chyba a on,ze ale a co tak zrazu?no ja mam dost a pritom vie co k nemu citim.Dost sa za to na seba hnevam, ze nedokazem mat pevbnu volu a svoju hrdost.

rada

Tak fajn vymena telesnych tekutin stoji snim za to, tak to využi vo svoj prospech.Ale citom snim by som sa nejak neotvaral.Bud teraz ty ta potvora čo mu niekedy neda! Chlapec samozrejme zazvoni u inej ale co uz.ALe aj tak je to zaujimave kto najskor kontaktuje toho druheho?

co robit

Uz som na to myslela a viem,ze by som mu neverila,viem ze by bol schopny nevery...Prave preto sa chcem zbavit toho pocitu.Minuly tyzden som mu napisala,ze so vsetkym koncim.Zmazala som si nick na chate, zmenila icq cislo, zmenila t.cislo a zrazu mi na nove cislo prisla sms, asi po 4 dnoch,ze koli nemu som si nic menit nemusela a zasa som bola v tom bludnom kruhu.Dovtedy som sa snazila si vyplnit cas, chodila som do mesta a sportovala, ale ked sa ozval tak som neodolala..Asi som hlupa.