Ako na neho prestat mysliet

Príspevok v téme: Ako na neho prestat mysliet
co robit

Ja uz neviem co so sebou.Aj ked rozum mi hovori, ze je to sviniar, ale telo nedokazem ovladat.Vzdy ked sa ma dotkne, ked ma obijme a pobozka, prebehne mnou neuveritelna triaska.Milon krat som si povedala dost!A vzdy ked vidim na dysplay jeho cislo, neda mi to.Viem , ze ma len vyuziva a ja sa ponizujem....Ako mam na neho prestat mysliet.

rada

Tak takto ako vidis tvoj vztah do budocnosti?Dokaze sa chlapec obratit k lepsiemu? Odpovede na tieto otazky si musis dat ty ale triezve.Zaujimae že sa braniš nadviazaniu novej znamosti tak určite podvedome davas sancu iked možno neperspektivnemu vztahu.

rada

Teraz ale dost nerozumiem do akej polohy sa chceš dostat? Zit dalej po boku parazita ktory ti zoberie este aj posledny zvysok sebavedomia a dostojnosti.Alebo chuderky ktora sa lutuje že aspon niekoho pri sebe mala.Alebo este potrebujes čas na dalsi vztah? Ale smozrejme sa potom byvaleho nezbavis to ti garantujem.Alebo mozno ani nechces?

rada

Ale celkovo je zaujimave že pri prvom popaleni študentskej lasky ty nedošlo o čom je niekedy vzťah zo zaletnikom.A ten druhy frajer sa dostal do polohy manžela žijuceho zo svojou starou asi tak 20rokov.Ktory pride z prace čaka na večeru z nohami na stole s pivom vruke pozerajuci futbal.Proste samec.

co robit

spolocensky zivot mam na moj vek dost bohaty aj ked som s kamaratmi niekde vonku hned sa zacn okolo mna niekto tocit takze na nezaujem sa stazovat nemozem skor mi to lezie na nervy ...

co robit

no mam 25 a [prvy vztah som mala na strednej skole 3 roky a potom som sa dozvedela ze spava s mojou kamaratkou.Druhy vztah trval 2 roky a uz sme spolu aj byvali strasne sa zmenil azacal ma psychicky aj fyzicky tyrat a k tomu vsetkemu sa vlacil s pipkami...

rada

Neviem kolko mas rokov? Ale zrejme nie vela lebo do tohto bludneho kruhu sa dostavaju večšinou ešte Nastročny!Večšinou ide o nedostatok spoločenskeho života.Potom to vypada že ked sa snažiš od nejakeho parazita odputat,sory za vyraz,tak to vypada ako nepredstavitelny problem,konči svet alebo čo?

lia...

ani ja si nemôžem nič začať s človekom ak nemám pocit triašky, že keď sa ma mňa pozrie, tak mam motýliky v brušku.