prosim poradte,je mi strasne zle :(

Príspevok v téme: prosim poradte,je mi strasne zle :(
nikusik

ahojte,ja uz neviem co si mam mysliet...prosim neodsudzujte ma a ak viete,tak poradte...bojim sa strasne,ze som tehotna...1 den mi uz meska menzes...bolia ma prsia,vcera ma pichalo v podbrusku,myslela som si,ze uz konecne dostanem...ale nic :(...myslite ze su to priznaky tehotenstva,elbo toho,ze dostanem menzes?...ak by som bola tehotna,tak by to bolo presne 9 dni...tak co??...pomoze mi niekto? :(...strasne sa bojim...urobila som blbost...a nechcem teraz babatko...tak co si myslite? :(...a este som zabudla,.ze ma niekedy napne na vracanie a boli am zaludok :(

nikusik

prave som si tu na tejto stranke citala o tehot.testoch...a vo vela pripadoch vysiel nespravne :(...takze uz som zase tak kde som bola...co mam robit?..prosim poradte :(

nikusik

ano s priatelom ano :)..ale predsa len je to ine sa o tom bavit s holkami ako s chlapom :)...inak,prave som si robila tehotensky test...ukazalo mi len jednu ciarku a podla toho by som nemala byt tehotna...tak dufam,ze som nic nepokazila a urobila som ho dobre...cize tym padom by som nemala byt tehotna...lenze preco mi vtedy tak meskaju kramy?

monica

nemas zaco :) hlavne klud ;) O par dni sa budes s nami nad tym usmievat !:) Nemas sa s kym o tom porozpravat? a co priatel? Teda predpokladam,ze mas ked ide o takuto situaciu.... ;)ci nie?

nikusik

dobre,nateraz ste ma trosku upokojili...dakujem vam baby...neda si diazepan,pojdem si skoro lahnut a uvidim aka situacia bude rano...kiez by som to uz do rana dostala :(..drzte palce...a este raz dakujem...asi by som sa zblazinila,keby ste mi to neporadili,lebo nemam sa o tom s kym porozpravat a nemam s kym zdielat svoj strach...ste super,dakujem este raz

senties2

nikusik,skus si kupit baby test v lekarni,ale taky co ti to ukaze uz teraz,napinanie na vracanie je najcastejsi priznak tehotenstva

.........

nikusik,UŽ DOSŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie si tehotná,všetko si to nahováraš! prestaň a žiaden diazepan! cestou do školy sa zastav v lekárni a kup si ten test,nech už prestaneš panikáriť,lebo nachytáš zlé známky a maš po vš.

nikusik

a mam 18 rokov,zachvilku 19..tento rok maturujem,takze preto sa tak strasne bojim,ze otehotniem..chcem sa pripravit dokladne na matury an prijmacky na vs...uz mi z toho vsetkeho sibe...fakt sa hnevam sama na seba,vzdy som si vravela,ze ake su ostatne dievcata hlupe a ja urobim to iste...dala by som takmer vsetko na svete keby som tu chvilu vedela vratit

nikusik

fakt si myslite ze su to priznaky stresu?...aj prsia ma uz dost bolia,tak dufam,ze z toho ze mam dostat menzes...ale ked ja sa neviem uvolnit..rozmyslala som ze si na noc vezmem diazepan...myslite ze je to dobry napad,ci sa len normalne pokusit zaspat?