Kondom v sprche?

akinom007

ale ved jasne ze len v cistej vode:) bez sprchaca apod..
no nech je to uz akokolvek ci voda kondom moze porusit albeo nie my ho aj tak vzdy "po" dokladne skontrolujeme:))

danuska123

kirusha tak ako ja stale s priatelom sa pred tym kupene alebo sprchujeme aaaaa nie stale vyjde ze proste to vydrzime:D preto mi to vravel gynekolog ci necem radsej HAK ... aaaale som povedala ze ee :D hm taaaak jklô uz vies:) prajem priiijemny vecer :) xi

kirusha

noo ved jasne ze v cistej vode bez mydiel a tak.. a samozrejme ze kondomy su urcene na to aby sa pouzivali na suchu no ale ked niekto dostane chut aj v sprche tak co uz s nim ... :-)

danuska123

ja nemudrujem :D ale vo vode sa to neodporuca ako v cistej vode bez sprchacov, bez mydiel a takych veci sa moze. no neviem ako je to s tym naozaj aaaaaa hej ved aj to zvlecenie. ako mne to vravel aj gynekolog ze radsej by sa mali kondomy pouzivat na suchu ako v kupelni, preco uz nepovedal......cize tak.a mne sa raz stalo ze sme boli vo vani a ze sa proste potrhal...aaa to sme stali tak neviem v com bol problem, cize ja to vravim z vlastnej skusenosti.

????

noo dakujem..ved som sa aj cudovala ze preco by mal kondom pukat vo vodickee, ved to neni kyselina:D noo to ze sa zvlecie lahsiee, too je pochopitelnee..treba ho tam neak nalepit:)))

kirusha

danuska.. ale nie preto ze by praskli alebo vy sa poskodili ale preto ze by sa mohli lahko zvliect.. pozri si temu ''co znehodnoti kondom'' tam sa to blizsie rozoberalo tak nemudruj..

danuska123

a co tak si dokladne prestudovat pribalovy letak ?:D na kondomoch ? akoze lubrikanty su na vodnej faze ale nie je to prud vody :D veeeeed je vseobecne zname ze kondomy sa vo vode pouzivat nesmu :D