STRES!

Príspevok v téme: STRES!
klokan

Ahojte!
tak mam takyto problem, ze ja som taka povaha, ze mam zo vsetkeho stresy. hlavne rano, ked stavam do skoly mam zaludocnu nevolnost zo stresu. a v podstate ma nic take strasne necaka ale proste mam stres.asi ti bude z toho, ze od septembra som rovacka ns trednej. a novy ludia a vsetko. a s tym prisiel aj ldasi problem, na zakladnej som nebola nijak extra oblubena, ale tu na strednej som si nasla par fajn kamaratov. a ja sa proste stale bojim ze som aka som a co ak sa rozhadam, co ak budem zase sama a tak. proste mavam casto pocity z eja som vzdy az ta druha, z e mna nikto nema rad tak ja jeho.
nooo tak nevdel by mi niekto s tym poradit?s tym stresom aj tymto.
dakujem

to iste

Ahoj, sice som od teba o par rokov starsia, ale presne sa na mna podobas v tomto:) tiez som nebola na zakladke oblubena a potom na strednej ma mali ludia radi, ale ja som si na to nevedela este isty cas zvyknut. Stale som si pripadala rovnako ako na zakladke, ale potom som si nasla 3 fajn kamosky, nabrala som viac sebavedomia a je mi celkom fajn uz teraz:)
A co sa tyka toho stresu, to mavam stale az doteraz. Hlavne, ked vstavam skoro rano.Uz chodim na vysoku a vsimla som si, ze ked spim dlhsie, som menej vystresovana.Cize mozno skus chodit skorsie spavat a dobry je caj z valeriany.Na ukludnenie.