PROSIIM NAZOR!!!!!

leila

ahoj zvedava, chcem sa ta spytat ze ako si schudla pod zadkom na stehnach, lebo ja som zacala cvicit a tak chcem vediet ze ako cvicis ty na to. Lebo mam velmi siroke stehna a trapi ma to. Vdaka

zvedava =)

a este by ma zaujimali tvoje miery ked to nieje tajomsttvo =)pas, boky, zadok a stehno v najhrubsom mieste cize pod zadkom

zvedava =)

no tak brucho mas v pohodicke ale nohy a zadok tam je problem...skus upravu stravy a pravidelny pohyb...ja tiez chudnem a meriam 175 a aktualna vaha 69,5..podarilo sa mi da dole 4 cm zo stehien hned pod zadkom, 4 zo zadku, 6 cm z bokov, 5 cm z pasu a prsia klopi klop zatial nesli dole...chcem dosiahnut este raz taky vysledok...a schudnut dalsie kila..=)chcem zacat aj cvicit a viacej sa hybat kedze mam skor sedavu pracu...

prajem vela stastia

adaa

ssia:
Ja mam 172 a 61kg!=(..a doma zvyknes cvicit?!=/ale ja si myslim ze to mas bodru vahu.....ze ti netreba chudnut...len to udrziavat!

ssia

adaa: akolko merias a vazis? ja 160cm a 50-51kg. tak priblizne. ale chcem ist tak na 48kg. to bude v pohode, uz pomaly chudnem, ale len tak 0,2-0,5kg za tyzden. ale no tak do vianoc by to takymto tempom malo byt ovela menej...uz sa na to tesim;)

adaa

6irim:
Tak diki......dobre sa to precita taky komentar...ale rpedsa len takych par kil dole by zle nebolo!=)dakujem!sak aj ja si sladkosti doprajem!=)..teda obcas..

6irim

Adaa- Podľa mňa máš ženskú postavu. Normálnu. Začni nisiť predlžené svetre so širokým opaskom a postavu ti to opticky vylepší. Netráp sa nad postavou. Mám kamarátku a tá tvrdí- žena má mať rici, cici, pici.
No a ja si koláč nedám a ona pri 90kg si tvrdí a prečo nie?!

ssia

aj ja mam postavu hrusku...ale to je v pohode, zistila som ze chalanom sa to naozaj paci;) nie je to len vymysel. a da sa z toho celkom aj v pohode schudnut, ja tancujem a cvicim gymnastiku a ide to...pomaly, ale ide a ma to dlhodoby ucinok.