PROSIIM NAZOR!!!!!

adaa

velvet:
no jooo.sme podobne na tom..ale ja asi o par kil viac!=(....nedas nick na kec?tam by bolo lepsie sa rozpravat!=)

poradim

podla mna nebude na skodu akykolvek druh sportu, najlepsie vsak aerobny, tzn. pri ktorom sa dobre spotis, takze napr. beh, aerobic,... Nemusis sa bat, ze ti nejako extremne narastu svaly, to by si musela dlhsi cas, pravidelne a tvrdo posilovat. Nejake ti po urcitom case samozrejme narastu, ale vdaka nim sa bude lepsie spalovat tuk, takze neboj sa pohybu, TEN robi divy...

velvet

moj pripad ...
www.velvet.estranky.cz.
Mne pomohol orbitrek, bicyklovanie... a zmenila som stravu... od 5 - 6 nejem .. ale ak sa uz mam do 23 ..zvijat v krcoch tak si nieco male .. nejake susuto dam... . Pijem len vodu alebo dzuse,caje.. . Si hruska ako ja ... neboj zvladneme to;-)Necitala som vsetky prispevky... musim na bus... ale vecer sa ozvem :-) pa

issey

No zial vasinou to nieje o tom baveni - treba sa premoct. Prave to plavanie je velmi ucinne aj na kopec dalsich veci. Ale behanie by mohlo byt tiez ok - ale kedze mas silnejsi nohy, tak zas neprehanat. Skor treba rapidne schudnut a popri posilovat, aby si neskoncila s ovisnutym svalstvom, celulitidou,....
Takze ten beh uvidis podla chudnutia a toho, ci sa ti nezacnu robit nejake velke svaly. Ale kazdopadne treba zacat nieco robit - rokmi sa tazsie chudne.

issey

Poradila by som zmenit stravu. Predovsetkym zeleninu vo vacsom mnozstve - po cely den. A pojde to dole - uvidis. K tomu nejaky aerobik a plavanie. Ziadna posilovna alebo korcule, pretoze naberes svaly a bude to horsie.
Vela zdaru!

adaa

Mám 17!no hej zapalky na stole...co narobim!!!=)
A INAK CHCELA SOM ABY STE MI PORADILI A NIE SI TU VYBUROVALI ZLOST!!!DAKUJEM!!!!!!

o-o-o-o

v zlatych strankach je urcite plno kontaktov na psychologov. skus sa ku niektoremu objednat. myslim, ze to potrebujes jak sol...