neporiadok v byte

Príspevok v téme: neporiadok v byte
kolegyna

kolegyna mala uraz, musela som s nou ist k lekarovi a potom ju zaviezt do jej bytu. zije sama. pri vstupe do bytu ma oblial studeny pot: taky strasny neporiadok a spinu som v zivote nevidela. nemozem pochopit, ako moze niekto zit v takom bordeli. kupelna, kuchyna a wc - to si nedokazete predstavit. pracujem v banke a kolegyna ma pomerne vysoke postavenie. dba o seba a posobi dojmom elegantnej a upravenej zeny. to, ako vyzera jej byt, mi k nej vobec nepasuje. nie je to kratkodoby neporiadok, je to spina a hnus. na tejto adrese byva uz niekolko rokov. vzdy dbala o to, aby za nijakych okolnosti sa nikto z kolegov nedostal do jej bytu, teraz sa to nedalo obist. poznate niekto takyto pripad? je vobec mozne, aby dospela zena takto existovala? nie je to nejaka porucha?

ShaulaThalit

My žijeme s mamou v rodinnom dome aj s babkou. Babka je veľmi čistotná a poriadkumilovná. Ja a mama sme bordelárka 1. riedy. My upratujeme len keď niekto má prísť.
Ja som si upratovala izbu raz do noci a o dva dni som tam mala neporiadok ako za prvej svetovej.
hanbím sa za seba. Lebo som bordelárka :o(

normálka

ve´d skús hneď upratať špinavé prádlo po sebe,ako to vyzlečieš,raz do týždňa poutierať prach,jesť v kuchyni,a nenakopí sa ti toho veľa.

bordelarka

Ahojte, ja som zase z druheho brehu. priznavam, som bordelarka a strasne ma to stve a chcela by som byt poriadkumilovna. Mam to odmalicka, rodicia sa cosi so mnou natrapili a nic nedosiahli! Kazdu chvilu si davam predsavzatie, ze uz to bude inac, ze uz bude poriadok, ale ja to jednoducho neviem! Niekedy sa mi stane, ze mam v izbe vsetky lyzice, salky, kastroliky, spinave saty po zemi, vsade prach... Ale ja ked sa kuknem na tu hrbu neporiadku, tak mam pocit, ze to sa jednoducho neda zvladnut! A to mam na starosti jedinu izbu-svoju... Navsteva neohlasena? To sa tvarim, ze nie som doma, nikoho nemozem pustit do takeho svincika, este tolko sudnosti v sebe mam. Pred dvoma tyzdnami sa mi podarilo za tento rok druhykrat dokladne upratat, ale uz sa to opat zacina kopit a mna chyta panika!
Ja jednoducho neviem, ako mam s bordelarstvom bojovat, hoci by som vazne moc chcela.