Som prekliata co teraz?!

Príspevok v téme: Som prekliata co teraz?!
januuulkaa

ahojte uz mam nacisto z toho vsetkeho dojem ze som prekliata!
10rokov dozadu som mala osypky, rozbitu hlavu, zapal pluc
5rokov dozadu osm mala zlomene 2stavce na chrbtici,operovane prave koleno,zlonmene 4rebra a problemy so zlcnikom
teraz mam problemy s oblickami,s lavym kolenom, a navyse zlomenya malicek na ruke..naozaj som prekliatA?:(

rusalka 004

nepoznám ho,vôbec som o ňom nepočula ale to musia byť ľudia blázni keď mu dopredu posielajú peniaze.veď ja som len chcela poradiť ja z toho nič nemám.

kaitandement

rusalka no len jej neodporucuj toho debilka podvoddnika kaitana, sam si asi pises reklamu co? kde kade vypisuje pod roznymi nikcmy zek olkmy ludom akoze pomohol a hovno, nic nevie, dopredu pyta penaize na ucet a este cloveka ani nevidel nic, podstata je datprachy na ucet:)))) smrad jeden

rusalka 004

Ahoj Janulka. Ja poznám jedného človeka, ktorý je fakt dobrý, on sa práve len tomu venuje- zisťuje či človek má "dačo" a vie to odrobiť. ale stojí to peniaze, treba aj čakať, objednať sa a tak.pomáha, ale problém je v tom, že ak ťa má niekto veľmi "rád" a ťa stále preklína tak tam môžeš chodiť ako na klavír.keby si mala vážny záujem tak napíš a uvidím ako sa skontaktujeme.nechcem písať jeho meno na nete.ahoj

andy

No čo už, keď chceš, aspoň ti zistím, ako sa volá tá metóda, môžeš si sama niekoho nájsť...alebo ja sa môžem opýtať tohto známeho, či tam niekoho nepozná

andy

Ja tomu verím, existuje na to metóda, ktorou sa to zisťuje, vraj sa to dá aj odstrániť, ale nemám to z vlastných skúseností. Ak chceš, tú metódu ti zistím (poznám aj jedného človeka v BA, ktorý sa tomu venuje)...