Kazde rano opuchy okolo oci

Kýčera

Vidím,že som vynechala názov liečiva-inak tá informácia je veľmi stará.Najnovšie v nejakých novinách uvádzali,že by sa malo jednať o látku fenylefrín a masť Preparation H,za výsledky však neručím a ak by ste to predsa len skúšali, tak veľmi opatrne!

Kýčera

Dievčatá,je masť na hemeroidy,kt.zmierňuje ich opuch.Takýto účinok má aj na opuchnuté kruhy POD OČAMI.Tam je pokožka veľmi jemná,preto si treba urobiť test na jej citlivosť na predlaktí a nepoužívať ju dlhodobo.Treba zistiť PRÍČINU ťažkostí a tú LIEČIŤ,a nie odstráňovať následky,to problém nerieší.

Ria_94

Veď práve... Okrem toho, Fastum gél nie je na hemoroidy... Možno Jana myslela Faktu masť, ale ani to by som neodporučila na okolie očí ...

Diaaaa

jana 666 - Fastum gel sa v žiadnom prípade nemá používať na opuchnuté oči. Keď si prečítaš na tej tube (?) zo zadu tie varovania, je tam jasne napísané, že nemáme používať v blízkosti očí. ☺☺☺

jana666

Vraj je na opuchy okolo očí dobrá masť Fastum gel (na hemoroidy). Neskúšala som to, ale som o tom čítala. Možno by bolo treba vyskúšať. Mám vtedy taký problém ráno, ked den predtým zjem polievku, v ktorej je chlorid sodný (teda vegeta), treba menej soliť, alebo vôbec nesoliť a spať na vyššom podhlavníku. Ak nič nepomáha, tak dobrá pomoc sú okuliare a make-up. Možno ešte prikladať studené obklady, alebo čajové studené vrecúška...

mikulas

Ráno mám silne opuchnuté vička nad i pod očami. Cez deň sa to postupne stratí.vštky testy vykonané v nemocnici boli negatívne. Chcel by som vyskúšať akupanktúru - kde možno nájsť kontakt ?

opuch

no ja inak ako na bruchu zaspat neviem,snazim sa kazdy vecer lebo si myslim,ze mi to robi aj vrasky,no a snazim sa pit vela,aj ked je to tazke nikdy nemam pocit smadu a nesolim,viem,ze to nie je dobre na oblicky...ale tie opuchy su hrozne a koza tam ma taku nezdravu zltu farbu plus mam same hnisave vysypy po tvari,uz fakt neviem

bibiiiii

Tie opuchy mas z cystyckych obliciek.Dodrzuj neslanu dietu a pi vela tekutin,najlepsia je cista voda alebo magnezia.