hygiena klitorisu

madman

ja si nedokazem predstavit, ze by som nemohla mat sex kedykolvek, kedy pride na chut .. a tiez si neviem predstavit, ze by sa do mna neurobil a ze by sme mali pouzivat kondom, ktory ma drazdi ... hlasujem za HAK, je sice pravda, ze neviem, co to so mnou urobi casom, teraz ju uz mam 4 roky, ale vysadit rozhodne neplanujem ...

elisa

No vidis katusik, spravil sa do mna jeden jediny raz a ostala som tehotna. Mam plodneho samca doma :-)) Ale nie, on chcel uz babo, proste to riskol a teraz sme stastni ako blchy :-D

elisa

Podla mna "kvapocky lasky" neobsahuju spermie, je to podobne ako ked zenska posva pred pohlavnym stykom zvlhne, zvlhne aj muzsky ud. S priatelom sme takto ficali 5 rokov a nic.. Naposledy sa do mna spravil akurat cez plodne dni a dnes tu sedim s bruskom ako balon, cakame chlapceka,(uz s manzelom) :-))

eeeee

katusik, chapem, ja ked som bola mlada kocka, tak som prve mesiace kombinovala tabletky s kondomom. Haha. Tiez som sa bala...Tiez som si vazila samu seba a mala som 19 rokov, ked sa to stalo prvykrat, musela som si byt ista, ze to nie je len hocikto. O 5 mesiac neskor sa ten chalan stal mojim snubencom. A teraz taaaak strasne lutujem, ze manzel nebol moj prvy. Mohla som tie dva rocky pockat. Bodaj ho. Verim, ze si chytra, prepac, ja len tak prudko reagujem.

eeeee

katusik, ved ja viem, ze preto funguje, lebo "jazdime" podla pravidiel. Pisala som to predsa. Preto som si vedoma toho, ze ked niekto otehotnel neplanovane, jednoducho nesiel podla pravidiel, neverim v zlyhanie hak.
Nic v prirode nie je len tak, ta kvapocka tam je prave na to klzanie, no a jej vylucovanie podpori vzrusenie...Chapeme sa uz?:)
Tesim sa, ze si stale s tym istym priatelom, nie kazdej to vyjde na prvy raz.

eeeee

Spermie citit nemozes,, kedze su to najmensie bunky v ludskom tele:) Ta priezracna malicka kvapocka je u mojho manzela sladka (ked uz ideme do detailov), ejakulat ma chut inaksiu. Neviem, preco otehotneli tvoje kamaratky. Poslednych 15 rokov som na prerusovanej sulozi, ktora je velmi efektivna za nasledujucich predpokladov: neplodne dni u zeny, styk len raz (nie opakovane) a muz musi v kazdom pripade ejakulovat az ked ide vonku...Ked je toto dodrzane, funguje to. Neviem, ako to robili tvoje zname.

Jana C

EEEEE
OK :)pozri, ja beriem, že tvoj muž je gynekolog, ale prečo nás potom odborné články balamutia tými kvapôčkami lásky a prečo je toľko mojich kamošiek "neplánovane" tehotných? Ja cítim pri orálnom sexe aj v tej kvapôčke spermie, lebo majú špecifickú chuť, už len tým, že dotyčný fajčí... Tak ako to teda je, ak sa ja mýlim?

eeeee

Neberiem a ani by som to uz nebrala. Za mladych cias som brala niekolko rokov. Hak je v prvom rade velky biznis, ale ked ti nieco stopne cinnost vajecnikov, len take neskodne to asi nebude. Super, ze ich uz neberies, ale davaj si pozor:)

?????

no nechcem byt dotierava, ale ja som chodila rok s gynekologom a okamzite ma donutil vysadit tabletky. potom sme sa sice rozisli, ale tabletky neberiem nadalej. tak som chcela vediet, ako sa na to diva napr. tvoj muz. preto som sa pytala, ci ty beries - ked mas muza gynekologa.