hygiena klitorisu

hmmmmmmmmmmmmm

mila neumyta.poznas heslo cistota pol zivota??umyvat sa raz za tyzden nestaci.asi si malo sebakriticka.umyvat sa raz denne je normalne.prirodzene.staci trosku mydla, a aj s vodou sa da setrit ak ta toto trapi.bohuzial, ja si neviem predstavit,ze po aktivnom dni stravenom v praci by som sa neokupala.tiez si neviem predstavit,ze by som sa umyla,ale az rano.toto je vsak ina tema.niekto to preferuje tak, niekto inak, pre mna je vsak najlepsi relax a zakoncenie dna lahnut si umyta a cista do cistych periniek.:-)bohuzial, ja mam velmi mastnu pokozku., kozu,ze ak by som sa neumyla co len den/bohuzial odskusane,napr.po operacii slep.creva sa clovek moc nenakupe, len zakladne veci.../som veruze trpela a mja pokozka tiez.a to hovorim o jednom-dvoch dnoch.a nie o tyzdni, dvoch.a ten prispevok o jedeni/nejedeni ryb, to sa ani neda citat, co to je za chaos??

phoebee

naco jej to vysvetlujete nevidite ze ma fobiu z ryb
a ze smrdi ked sa tyzdnen neumyje jej nevysvetlis ona sa neciti

cistotna

tak to som este nepocula,ze ostatne telo si nereba umyvat lebo je oblecene:))))stacia nohy a krk,boze to uz co je!!!nechcem si predstavit co mas medzi nohami,fuuuj ty humusacka,normalne mi je na grcanie z toho.asi nemas chlapa,ze?????

ika2305

Neumytá: Ja ryby skôro vôbec nejedávam. Iba výnimočne. Na vianočnom stole samozrejme budú. Takže všetci tí, čo nejdia ryby z čoho smrdia? Každý človek sa potí, niekto viac a niekto menej. Skoro pri každej činnosti, kde podávame nejaký výkon tak sa potíme. V lete ešte viac. Ja napríklad rada športujem a snažím sa podať maximálny výkon, čo bez potu nejde. Neviem si predstaviť, že by som týžden čakala, keď si dám sprchu. I naši predkovia sa umývali, i keď nemali taký luxus a toľko výdobytkov ako my dnes. Aj keď bolo málo vody a nebola teplá, tak sa umývali viacerí v lavóroch v tej istej vode. Právalo sa na potokoch alebo si nosili vodu do korýtok a tak sa pralo. Takže hygiena bola aj minulosti, i keď na inej úrovni. Ale bola.