hygiena klitorisu

hovnival

Vidim ze sem prispieva viac dementov ako ten jeden s vystiznym nickom.
Ano,je to tak!Ryby mozu za vsetko zlo sveta!Aspon mame konecne vinnika ta ne?

neumyta

boze, ty si ale nechapavy ja nehovorim o kotkodakani ani o tom ze zacnete mlcat ako ryby ale ze smrdite ako ryby lebo ich stale do seba tlacite. si myslite aky ste zdravy a namiesto toho ste smradlavy. potom minate vela na sampony a mydla. a to si hovorite aky ste prirodny a naturalisti. keby ste sa naozaj chceli vratit k prirode tak sa nebudete mydlit na kazdom kroku ale ostanete prirodzeny. clovek sa ma umyt ked ma spinavy krk alebo nohy. ved aj volakedy nasi predkovia si umyvali ruky a tvar a krk a nohy. ostatne telo bolo oblecene a preto ho nebolo treba umyvat lebo sa nezaspinilo.

marilyn

pane boze,toto je neuveritelne o com tu tocite...stale len sex a sex akoby nic ine na svete neexistovalo..suhlasim s dementom a este sa pridavam k ike2305,ktora tvrdi,ze spermie su nechutne a ich prehltanie vadi aj jej partnerovi.to ze to mnohi maju radi este neznamena,ze vsetci.ja by som to tiez nikdy nezhltla,je to pre mna neprijatelne ale tiez neodsudzujem tie co to maju radi..je to kazdeho osobna vec.a co sa neumytej tyka,nemyslim si,ze ryby by boli vsetkemu na vine,az take rozsirene zas v nasom jedalnicku nie su.

neumyta

teda nebyt tejto temy ani sa nedozviem, ako uz ludom kompletne sibe z cistoty.ta ja sa tiez umyvam raz za tyzden a tu som. a si myslim,ze by sa nic nestalo, keby som sa okupala raz za 14 dni. urcite by mi preto este neodpadavali skvarky z pokozky. to ked sa stale napchavate rybacinou tak potom smrdite. len si uvedomte, ze my tu zijeme v strede europy, tu nie je more, preto ani pre nas nie je ryba prirodzena strava. ked zacnete konzumovat ryby, hned zacnete aj divne pachnut. a vy si to mylite z vlastnymi vyluckami. ved keby volakedy boly ludia jedli ryby, tiez by smrdeli. a nesmrdeli, lebo by sa boli tiez umyvali ako teraz vy moderni ludia ktori chodia do restauracii a davaju si stale len ryvby a aj doma si varia len lososov a zralocie plutvy. tak sa potom necudujte ze smrdite. ved si cuchnite k rybe ako strasne smrdi ako vy co ju konzumujete.

hovnival

Chlapcek: kto hlada najde,ked ho najdes skus ho zjest a uvidis co to spravi s tvojou drahou. dalsie podrobnosti v teme: kanibalizmus.

chlapcek

klitoris a ako je to s tym klitorisom ze kazda zena ho ma ulozeny inak, to akoze ho ma kazda niekde inde? ved vysvetli a popis, nech sa poucim. aby som to nehladal niekde pod kolenom. a ako to vlastne vyzera? da sa to zjest?

dement

nehovorim ze sex nepatri k zivotu ale stale vsetko tocit len okolo sexu. ved uznajte, ze na svete su aj trvalejsie veci ako jeden orgazmus. ved to je len taky kratky krc a smrnc - za okamih je po vsetkom. ale si vezmite take stretnutie s priatelmi, dobru zabavu, vtipy, srandu, prijemne chvile. tie vas nabiju energiou a trvaju dlhsie. preco si myslite, ze zmysel ma len sexovat od rana do vecera a bavit sa o oholenych alebo neoholenych suskach. to uz vas v zivote nic ine nebavi? to je potom smutne, fakt.