hygiena klitorisu

segra11

neviem co je nechutne na otvorenom vztahu medzi bratom a sestrou. brat ma 25 a ja 23. to sa mame tvarit ako debilkovia a sex ma v nasich rozhovoroch byt tabu? tak prepac, ale tak nas rodicia nevychovali. my sa doma spravame otvorene a zbytocne zabrany sme nikdy nemali. samozrejme ze brat nieco take ako mne nepovie mame alebo otcovi, ale zato vtipy o sexe alebo film, kde su eroticke sceny pozerame v pohode. mam kolegyne, ktore sa s rodicmi na tuto temu nikdy nebavia a ked je nieco sexi v telke, tak odchadzaju, lebo im je trapne pozerat to pred rodicmi. sa porad so sexuologom alebo psychologom co je mudrejsie. otvorenost alebo pretvarka.

bobika 1

segra 11 a je nechutné že ti brat rozpráva takéto pikošky, kebyže kamošovi ale sestre? To máte kolko rokov?

ika2305

Ivkoo to že to chceš ty, neznamená že po tom túžia iní (všetci) chlapi. A nevyjadruj sa prosím ťa za iných. Čo muž, to iné zvyky, chute. Nechápem prečo rozoberáš môj imtímny život a hovoríš, čo sa môjmu partnerovi páči alebo nie. Nepoznáš ani mňa ani jeho. To že je pre mňa nechutné, aby sa mi partner spravil do úst pre teba znamená, že nie som v sexe uvoľnená? Nechápem prečo na mňa útočíš a píšeš takéto hlúposti. Však ty môžeš robiť čo len chceš, keď ťa to rajcuje. Ja som tu nikoho neurážala, len som vyjadrila čo sa mi páči/nepáči. Ivkoo však si založ nejakú takúto tému a povymieňajte si skúsenosti, možno ťa to obohatí a prídeš na nejaké nové vzrušujúce ťahy.

klitoris

umyvanie klitorisu je tiez individualne. kazda zena ho ma ulozeny trocha inak. niektorej staci umyt si ho bez zvlastnych procedur, ina mozno naozaj ma co "vyklopit" a musi si ho vyumyvat pozornejsie. mal by byt vsak umyty dokladne, lebo prave okolo neho sa mozu usadzovat vylucky, ktore skutocne neprijemne pachnu, ako to tu uz niekto spomenul.

segra11

ha-ha, tak k tomu ti nieco poviem. moj brat je strasny suknickar, stale strieda baby. nepokladam to za spravne ale je to jeho vec. no a raz mi povedal, ze spal s nejakou letuskou. bola vydata, ale zjavne to ani jednemu z nich nevadilo. sulozili v aute. a vraj to chcela analne, tak to urobil. ja sa ho na to pytam, ze ci im nevadilo, ze nemala klistir. ze ved ho musel mat okadeny ked ho vytiahol. a on mi na to povedal: neviem, ci som ho mal okadeny, ona mi ho potom vyfajcila. som skoro skolabovala coho su zeny schopne. fuuuj. keby to hovoril niekomu inemu, mozno by si mysleli, ze si vymysla ale mna neklamal. uz ho poznam a baby sa na neho lepia same ako sproste stale mu vyvolavaju a sa ponukaju. tak ked tu teraz citam o hygienickych navykoch s musim v duchu smiat ako je to castokrat v skutocnosti. hocikde v aute a bez hygieny. moj brat sa sprchuje aj rano aj vecer. mozno ajpreto, ze nevie kde ho co caka. je zazrak ze zatial nic nechytil.

novadoba

neviem preco tu zliepate piate cez deviate. pisete o stredoveku, cistote na dedine pred 30 rokmi a pod. sice sa v stredoveku ludia nekupali, ale ani nerobili oral. nikoho by ani nenapadlo oblizovat zlepene zapachajuce chlpy, cez ktore horko-tazko pretiekol moc. a pochybujem, ze by takyto druh sexu praktizovali aj ludia na dedine - v casoch, ked sa neumyvali kazdy den. lenze teraz je ina doba, hygieny je viac, preto aj sex je rozmanitejsi. a plati to aj obratene. pri roznych druhoch sexualnych aktivit treba aj s cistotou tela zaobchadzat inak. anal som nikdy neskusala, ale ak to niekto potrebuje ku stastiu, myslim, ze je samozrejmost dat si predtym klistyr. a podla moznosti nie jeden. pochybujem, ze by bolo niekomu prijemne vytiahnut na hnedo omalovany penis.

ivkoo

ika, ale ja predpokladam, ze ty si ju vylizat nechas a si kysla, tiez niejaka basta to nie je...Nepolykas?:) Co ti na to ma frajer povedat, snazi sa to nejak ospravedlnit, ale urcite by bol rad, vsetci sme...Pozri, som 34 rocny chlap a mam nejakych tych kamosov, baby nefajcia nejak specialne rady a ak aj ano, vo vseobecnosti sme radi, ze nam ho zoberu do ust, ale po vystriekani sa do ust tuzime vsetci. Raz som mal jednu, ktora oral mne ani za boha, ale lizat by si ju nechala aj 5x za hodinu. Hnusne sebectvo.
Ty sa tu pohorsujes nad tymi uzasnymi babami, co to robia, radsej si zisti, ci ten tvoj nepozera pecko so zenskymi, co to krasne hltaju...Proste v sexe nie si uplne uvolnena, to je tvoj problem, predpokladam, ze anal za nechutny nepovazujes (co ja napriklad ano). Neboj, raz to toho tvojho prejde lizat ti ju a pozerat na teba, ako ho znechutene vyberas z ust pred ejakulaciou.