hygiena klitorisu

zuzanka65

Miloš, voláko si zagresívnel, čo je s tebou? Kľud, veď o nič nejde. Ty, čo vieš veľa o pozitívnom myslení, sa takto dáš vytočiť, ty , ktorý vieš, čo je EQ, nechápem to. No nič, každý má občas zlý deň. Zaujalo ma, čo si napísal : "ked niekto napise svoj nazor ,tak ho idete zozrat", skús to napísať aj svojim kamoškám na téme úzkosť, podotýkam, že nie všetkým, sú tam aj fajn baby, inteligentné a pohodové.
Veľmi sa mi páčilo, čo tu niekto napísal, že keď sa píše k veci, sem tam pravopisná chyba nevadí, keď však niekto píše sprostosti, tak aj tie pravopisné chyby akosi viac bijú do očí.

akotoje

dovoľte z troška iného súdka: v americkej príručke sexu od johna wernickeho sa uvádza, že k prirodzenému ľudskému správaniu patrí sledovanie vlastných pachových stôp. v praxi to znamená, že ľudia si vždy keď majú príležitosť siahajú na intímne miesta rukami a tie si potom prikladajú k nosu, aby sa čuchom presvedčili o stave svojich pachových žliaz a teda aj o zdravotnom stave svojho organizmu. je to inštinktívne správanie a ľuďom vlastné pachy voňajú. preto prstami ohmatávajú nielen svoje genitálie, okolie konečníka a podpazušie, ale aj vnútro uší a priestory medzi prstami nôh. robí to 99 percent populácie, rovnako ako také isté množstvo ľudí sa "rýpe" v nose. keďže však za tieto svoje prejavy pociťujú stud, verejne sa k nim nepriznávajú ale ich naopak popierajú. čím väčší je pocit viny, tým vehementnejšie sa navonok prezentuje čistotnosť. toto je takmer doslovný citát uznávaného amerického psychológa + sexuológa. podotýkam, že príručka vyšla v roku 2003, takže ju sotva môže niekto považovať za predpotopnú.

mandarinka

zuzik, uz toho nechaj prosim ta, chod si radsej pisat na pokec.. uz je to len trapne, vobec nie vtipne.. Ved ty uz, ako pises, nie si decko, nie? Tak aka vychova potom, hmm?

zuzik111

no teda to stesa pekne ukazali ako nasi susedia sa tiez hadaju od rana dovecera a po sebe vykrykuju jak sibnuty keby vas bolo pocut cez ten pocitac mi stuhnu usi. sa na ten klitoris opitam v skole a kebyaj som nemala pravdu tak urcite mi nikdo nevinada ako vi.toje super vichova ak ste taky aj k svojim deckam sa im nedivim ze si o vas mislija to co si mislija.bi ste mali pocut ako sa decka vijadruju o svojich rodicoch som to nechapala ako to mozu ved je to hanba teraz to uz chapem ked maju takich rodicov ako vi.goli jednemu blbemu klitorisu ma idete zozrat apotom sa povadite medzi sebov. teda ste super veru!

mandarinka

mozno nie vsetci... alebo sa hanbia priznat :) .. neviem, ale moj priatel urcite. Vyjde mu jedna-dve kvapocky takej cirej tekutiny.

fusion

mandarinka: jj dik ja viem ze som normalny:-)......len mi ti nejde do hlavy ani jeden chlap s ktorym som o tom rozpraval to nepriznal.....ale dik :-)

mandarinka

este jednu vec som chcela dodat. Samozrejme, ze zeny su mrchy a muzi su svine. Ved to uz davno zname, nie? A myslim, ze nie len na Slovensku..

bobika 1

mandarinka, strasne ti fandim, presne tak, ja som tu nikoho neurazala u už vobec nemam chut po niekom opravovat gramatiku, dost si toho užijem s dcérou pri úlohách ale toto bolo naozaj vidiet, že je to blud....velmi dobre si to objasnila...