kamarat s byvalou?

shenya

ja sa tiez stretavam s byvalymi, lebo predtym ako sme spolu chodili sme boli kamarati a po rozchode, sice po dlhsom case, sme zase kamarati. pravda je, ze sa stretneme iba vtedy, ak ma jeden z nas problem...

jezibaba

no veď ako fajn, keď chcú pokecať, ale prečo by ti to tajil? To, že to tají, je zlé znamenie. Keby sa nič nedialo, nemal by problém ti to povedať a to nie je akože ti má hovoriť, koho každého stretne, ale stretnutie s bývalou je, si myslím, čosi iné ako stretnutia s inými kamarátmi alebo kamarátkami. Proste je to špeciálna kategória. Nevidím v tom nič dobré, že ti to tajil...

Avantasia

ja sa bezne stretavam so svojim byvalym, mame spolocny okruh priatelov. ale tak ze cielene, to nie. to by uz moj terajsi partner asi nerozdychal. a ja na jeho mieste takisto

barbinka

kulka: ja by som tiež za tým niečo videla. ja sa nestretávam s bývalými. môj postoj je k tomu taký, že s bývalými kamarát nemôžeš byť. proste to nejde, lebo už niečo medzi vami bolo. a určite by som to svojmu priateľovi netolerovala.

kulka

asi som sprosta mozno za tym nic nebude,ale asi by sa taketo veci mali hovorit.a nie tajit to.nehovorim ze chodia kazdy den,ale ked sa dohodnu raz mesacne a ja sa to dozviem od niekoho ineho a potom mi prizna,ze tak chodia uz dlho.naco ju potrebuje?ja tych chlapov nechapem:-(((((

rodrigez

Nespomenul to preto, lebo to nepovazuje za podstatne. ja mam tiez byvalku, s ktorou sem tam na pivo vybehnem, ale neriesim to. Je proste v pohode. S niektorou byvalou dokazes fungovat, s inou zasa nie.

karolinaa

neviem ak sa nestretavaju nejako velmi casto tak je to v poriadku.ale ak casto a priatel ti o tom ani nepovie nieco na tom asi aj bude.nechcem strasit.medzi byvalimi vzdy este nieco ostava

nice

Ja by som na kavu s byvalim nesla iba keby nieco skripalo v mojom vztahu. Ako nahle spolu nieco riesia vzdy je to tenka hranica. Cim blizsie je clovek k pokuseniu tym je to pre neho horsie. Kazde tajomstvo v dlhorocnom vztahu je znamenim , ze je tam problem. No pozitivna sprava je , ze vsetko sa da riesit a vyriesit. Bud uprimna a neboj sa akejkolvek pravde pozriet do oci. A nakoniec vsetko zle je na nieco dobre. Samozrejme neodporucam tolerovat a podporovat ho v tychto uz nie tajnych stretnutiach.

teri

ak sa byvali stretnu nahodou v spolocnosti a porozpravaju sa na tom nevidim nic zle,ale ked sa stretavaju na kavu nie je to rande?