Mam 20 a moja priatelka 15 ... čo myslíte?

infinity

Ja mam 15 a moj priatel ma 20,sme spolu uz takmer rok a pol a je nam spolu uzasne,strasne ho milujem a nazory ostatnych ma vobec nezaujimaju,ved ja nechodims jeho kamaratmi,ja chodim s nim,takze nech si rozprava kazdy co chce,je mi to jedno.A mam pocit ako keby sa ten vekovy rozdiel u nas aj stratil.Drzim palceky aj vam :)...

kačerkaaa

Na veku nezaleží!!! Neviem prečo sa každý bojí toho, že by 15 ročná mala v hlave piliny... mám 16 a môj priteľ 21. Moji kamaráti to beru všeliako ale ja mám na to jediný dôvod. Čím je szarší chalan pre dievča, tým viac rozumu majú tí chalani a vážia si baby. Len si netreba všímat okolie, a dokázat im že sa len mýlili. A pochopie to. :)

Plysiak

citacia: "15-tky su este piče male..."
Mno.. myslim ze 15ky este nie :D:D pockaj pokial bude mat 16 :D:D:D
Ak spolu vydrzite do jej 18ky tak to moze vyjst... spolocnost.. niekto ti popraje nech ti to s nou vyjde, vacsine to bude na haku a niekto ta bude odsudzovat... ale to je vzdy tak.. aj ked mas 18 a ona 18.. proste.. neprajnici sa najdu vzdy... hlavne si ich nevsimaj.. je to vas zivot, vasa laska...

:-)

ja mam 16,5 a 26 rocneho.. velmi ho lubim a aj on mna. zatial ten rozdiel nikomu neprekaza.. dufam ze ani nebude..sme spolu uz vyse roka

barbarita

urcite je to v pohode pozri ja mam 17 a moj priatel ma 34..ako 17 rocny rozdiel je dost ale ked sa navzajom milujeme tak kaslem na vsetko a vsetkych nech si otom kazdy mysli co chce!:DD

alexandra12345

je to uplne v klude ja mam kamosku a ma 19 a jej frajer 27 ked sa spoznali mala 16 a on 24 a nikto to neriesil ani jej rodicia ani jeho ani jej kamosi tiez je vyspela na svoj vek kazdy si myslel ze ju ma len na sex ale nebolo to tak su spolu stastny