Infekcia penisu

Príspevok v téme: Infekcia penisu
tigr

Ahojte muzske pokolenie.....Mam uz tyzden problem s penisom.....Mam na predkozke z vnutornej strany cervene az krvave flaky a uz sa jeden vytvoril aj na penise....mokvaju tie rany a stipe to a svrbi.......Neviem co mam pouzit na hojenie a neviem ani co to je....Momentalne nemozem ist k urologovi......Prosim o radu....Kazda dobra rada je nad zlato.....Ved ide o penis...:-)

misulka

ahojte moj priatelma podobny problem len mu to nemokva ani nestipe iba ho to svrbi a preto sa pri milovani rychlo spravi..neviete co by toto mohlo byt?za odpoved vopred dakujem

tigr

Vdaka Vam za radu........Ja prelietavy nie som........Rok som nemal sex a nedavno som spal s jednou a zrazu som to chytil.....ano, bolo to nechranene......som totalne nasraty....ja ju asi vykupem v liehu

RNG

Inac rychla pomoc na tie rany je natriet si ich zmesou kokosoveho oleja, cukru a niekolko kvapiek GSE(lyzica kokosoveho oleja, 1,5 lyzic jemneho praskoveho cukru a 3-5 kvapiek GSE.
Na vonkajsie prejavy virusov je tiez ucinny na potlacenie symptomu striekat si to miest niekolkokrat denne koloidnou stribornou vodou alebo vytazkom z larrey tridentaty.

RNG

vyse 30% slovakov ma genitalny herpes(HSV2) v tele, tak ako ma 95% herpes simplex 1, ktory sposobuje opary a zapaly sliznic a nervovych obalov.
Mame v tele aj hromadu inych a ci sa prejavia zalezi len od nasej telesnej obrany.
Mastickovanie zvonku odstani len na cas symptomy, seroozny pristup je zvysovanie viralnej imunity roznymi doplnkami.
Tato tema a podobne uz isli mnohokrat(opary, herpesy, hpv, cmv ebv a mononukleoza a pod)
Vsade som radil kazdemu breat minimalne selen, zinok a obcas probiotika s obsahom lactobacilu Bulgaricus.
Ak to nestaci dalsie su zhruba podla ucinnostim na trhu:
L-lysin, aloe vera, velke davky vitaminu C, echinacea,baza, astragalus , GSE, oreganovy olej lapacho(silny caj), GSE, collostrum, vilcacora,graviola, extrakt z olivovych listov a larrea tridentata(chaparal) ktora je velmi ucinna proti virusom.