Kedy budem pre rodicov dost dobra?!

Príspevok v téme: Kedy budem pre rodicov dost dobra?!
danushka

ahojte mam 16a proste pre mojichz rodicov nie som nikdy dobra..
ked som mala 2roky nasi sa rozviedli, no ked som mala 10tak sa moja mama opet vydala..cize zijem s otcinom mamou a bratom..
aa tu je ten problem brasko je maznacik milacik atd...a ja stale len ta zla
ucila som sa v skole na jednotky stale na mna mama ziapala ze nech sa neucim tolko ze ci znicim oci a take bludy... terazt sa ucim tak na trojky dvojky jednotky..ziape ze rpeco sa neucim poriadne xci chcem skoncit ako kua na ulici...
cez vikend ked nieco treba spravit vsetko spravim poupratujem cely dom, navarim... ona LEN nahadze veci do pracky...a na mna vecetr ziape ze preco som nic poriadne nespravila a stale najde nieco co som zabudla a stale blbost..bud ze som nevylestila telkac s okenou a somariny..
ked chcem ist niekde vonku tak chodim raz do mesiaca!!! raz do mesiaca!!! a i to len do 9vecer aa pritom nabuduci rok v januari mam 17!!..mala som priatela mame sa nepacil pretoze nechdoil na vysoku ale pracoval..cize mi zakazala sa s nim stykat zarazila net vzala telefon kym som sa s nim nerozisla...teraz mam druheho priatela..je tazky diabetik a co je horsie ma ukrajinske korene....a moja mama svetica najsvetejsia co stale do mna hucala nech neodsudzujem ludi pre ich zdravie narodnost a podobne veci sa vcera zacala so mnou hadat..dostala som aj par "vychovnych" faciek nech sa spametam co robim!...
ja absolutne neviem co robit:( uz mam takeho zivota dost!

odbornicka888

danuska je mi luto,ze mas taku maminu........musim dat toto precitat svojej dcere,aby vedela,ze ake maminy na svete su....poradit ti mozem,ale radsej by som sa ja za teba,keby to bolo mozne,porozpravala s tvojou mamou ja.....ach jaj......dievcatko moje musis jej otvorit oci a povedat aka si uzasna a zobrat si niekoho z rodiny na pomoc....mas tetu???alebo niekoho,kto by sa s tvojou mamou porozpraval??,zastal sa ta????ovsem ak hovoris pravdu,......

janka

Neurobíš nič, polovica z nás mala takéto detstvo........nech robíš čokoľvek, nikdy to nie je dobré. A ešte si v sladkých 16-tich. O to horšie. Vydržať.....