Ukrutná bolesť po vybratí mandlí

Príspevok v téme: Ukrutná bolesť po vybratí mandlí
saska195

Ahojte.Vo štvrtok poobede mi vybrali mandle v lokálnej anestézii.V ten deň mi dali po operácii 2 injekcie od bolesti, v piatok som si nepýtala,lebo bolesť sa dala zniesť.Od soboty som doma a bolesť je hrozná.Užívala som Panadol,no ten moc nezaberal.Čítala som tu na stránke, že je dobrý FLECTOR,v pondelok som si ho dala u obvoďáka predpísať.Keď ho užijem je to super,môžem sa najesť,napiť,rozprávať.Keď však prestane účinkovať,je to na nevydržanie.Mám ho užívať 2xdenne.V letáku sa píše,že ho možno brať len 7dní,no ja mám už teraz strach,že tá bolesť bude trvať dlhšie a ja neviem,čo potom...Ľudia tu píšu,že ich to bolelo pár dní,no mňa operovali vo štvrtok a boli to ,,hovadsky,, ,bez FLECTORu ani rozprávať nemôžem.Bolelo to niekoho tak dlho,ako mňa?

mandle

tiez mam vonku mandle a nam davali zasa po operacii,injekciu-proti bolesti/ja som ju nepotrebovala,ale davali a bolo to za ineho rezimu/a aj nam davali a radili jest skor zmrzlinu a studensie jedla.

delphia

suhlas s farmaceutkou. a bolest prejde. zo dna na den to bude lepsie. mne vybrali mandle ked som mala 17 a za sociku sa velmi nebabrali s nikym- ani ziadne analgetika na doma mi nedali a dalo sa to vydrzat. najhorsie mas za sebou, uz to bude satle len lepsie a lepsie.

saska195

Ahoj,dik za povzbudenie..Mám ísť na kontrolu,tak jej poviem,že sa mám strašne :-).Ten horúci vankúš a horúca ponožka Ti pomáhali?Lebo aj mňa bolia z toho uši..Dik.

luciferka

Ahoj, mne vyberali iba jednu mandlu pred 4 rokmi, tiez to bolelo a bez kvapiek som nemohla jest, rozpravat ani nic...., bolelo ma to zhruba 2/3 tyzdne, potom som ostala este na dalsie dva tyzdne chora so zapalenym hrdlom a silnymi antibiotikami. asi nezostava nic ine len vyddrzat, ja som si kloktala hrdlo, a spala som na horucom vankusi a davala som si na ucho ponozku s horucou solou, lebo aj ucho ma bolelo. treba vydrzat, nie je to najhorsia bolest na svete, a ked to bude velmi zle, tak skoc k lekarovi, co ti tie mandle vyberal...