sušič s vyrovnávačom vlasov

Príspevok v téme: sušič s vyrovnávačom vlasov
lejka

Má niekto skusenosti so takymto fénom čo má ten vyrovnávač?? napr. rowenta CV 9021?? planujem si ju kupit a tak som zvedava či to aj pomaha a nebudem mat take rozpyrene vlasy ako ked si ich teraz susim len obyčajne s fénom. Vlasy si žehlym a mam aj kvalitnu zehličku remington a mysliste si ze ich nebude treba az tak zehlit ked ich ryrovna aj ten fen??

sonka

ja som sušič skúšala, vyrovnávala som si vlásky, ale nič moc, tak volím žehličku, ale kvalitjú samozrejme.

lejka

tak sa to asi potom neoplati kupit vsak =) zehlička je zehlicka .. dakujem za radu potrebovala som niekoho kto to uz ma ze ako to vlastne je

petka18

no neviem tak ja to pouzivam len sem tam -inak pouzivam len fen ale aj ked je vonku vlhko tak ich mam potom rovnake ake by boli aj bez pouzitia zehlicky

lejka

ja skôr by som to potrebovala preto lebo pri fenovani sa mi tak napiria hrozne a potom to ide aj tažsie vyzehlit..ved to pozna asi kazdy

petka18

ja mam tu rowentu ale so zehlickou sa to neda porovnat...ta rowenta ti trochu vyrovna vlasy ale nebudu ako vyzehlene...ak ich chces mat rovne tak pouzi radsej zehlicku