silne potenie pocas spanku

Donpepekatita3

Ahojte prosím o radi ci ma niekto skúsenosti s rým ze vecer sa osprchujem natiahne sa čistá plachta a raní mam na plachta hnedozlty fľak najprv som si myslel ze som sa pomocil ale nie trenky som mal suché niekedy je väčší ten fľak niekedy menší a vankúš nám furt mokrý
Ďakujem za reakcie

Milky

Pravdpodobn ma vnutornu infekciu. Dnes som bol u plucnej a ta mi povedala, ze pokial ma niekto napriklad TBC, tak sa poti i niekolko mesiacov a nikto nic nevie.
Ja mam uz 10 dni zapal pluc, teplota cca 36 a v noci som prepoteny ako mys..

sabci

DOBRY den prosim vas poradtemi moj priatel nechce chodit doktorom ani na preventivky a uz dlhsie roky sa strasne poti pocas spanku ale fakt strasne tricko ma cele mokre hlava normalne mu na cele kvapka voda a pred nedavnom som mu nasla aj hrcku na lavom semeniku tak mi povedal ze sa poisti a pojde zacinam sa bat pretoze skoro cela jeho rodina ma rakovinu :( prosim pekne odpistemi co podla vas to moze byt a stazuje sa dlhsi cas ze ho aj Lave rameno boli ak by sa dalo vasu odpoved poslat na moj email :( DAKUJEM

marisssa

ja som tu zakladala nedavno tiez takuto temu. lebo som sa bala, nevedela som,co je s nim a jeho dostat k dr, je problem. niekto mi pisal,ze to je obranyschopnost jeho organizmu pred nejakou infekciou. no a bola to aj pravda. nieco potom bol aj chory,ale len den (?) a odvtedy sa to uz nezopakovalo...
no alebo to moze byt este problem so stitnou zlazou...

cukríček

ahoj zuzka, ja mam s mojim prijatelom ten isty problem, cez den sa nepoti ale ked zaspi tak je vsetko mokre a musim stale vetrat paplon.Neviem ti poradit ako to riesit ale ked na to prides tak mi daj vediet lebo aj mne by to pomohlo.Predsalen by bolo príjemnejsie sa privinut k chlapovi a nemat mokry chrbat...