necitlivosť pri pohlavnom styku

Príspevok v téme: necitlivosť pri pohlavnom styku
dorotka55

Zdravim tu vsetkych a prosim o radu...mam dost neprijemny problem uz nejaky cas..teda odkedy som sexualne aktivna. Mala som problemy s panenskou blanou, kvoli ktorej som mala velke bolesti a este aj mam. Uz je to lepsie boli to len zo zaciatku, potom uz nie, ale pri pohlavnom styku necitim vzrusenie ako keby som bola \"vo vnutri\" necitliva. Nepovedala by som ze uplne lebo niekedy sa mi stane ze ked ma priatel prstuje strasne ma to vzrusuje, ale o vaginalnom orgazme som ani nesnivala. Inak som schopna dosiahnut klitorialny orgazmus, v poslednom case aj ten tazsie...bude to asi aj v mojej mysli ale nezda sa mi ze len ta jedina za to môze. Myslite ze sa to da nejko riesit alebo som beznadejny pripad?

Jovanka

necitliva mozno nie si len tak pre nic za nic ... ak naozaj nic necitis, tak skus nejake vysetrenia a ked na nic nepridu, tak skus tak ako ja stimulacny lubrikant zo superlove a mne to pomohlo dost precitit, zvlhnut a aj stimulovat - fakt to bolo super

danuska123

mircoMY33 nie je pravda ze beznadejny pripad.ak to nejde proste zena musi skumat svoje telo a naucit sa sexualne rozvijat.orgazmus nie je len o polohe a o partnerovi.ale je z velkej casti aj v hlave o psychike zeny.o tom ako toho muza miluje o tom ako vnima s nim milovanie.treba si to uzivat a nemysliet ze orgazmus nepride.a potom pride sam:)