400ml silikony

Príspevok v téme: 400ml silikony
bambulka18

Ahojte kocky, nedari sa mi pridat prispevok do konkretnej temy,tak sa vopred ospravedlnujem, ze sa tato tema rozobera kde kade v roznych temach. Caka ma operacia, ktoru uz vy mate davno za sebou, tesim sa na to,ale zaroven mam obavy, ci ta velkost je presne ta spravna...mam 168/70,s vyraznejsimi bokmi 105cm ,tak si chcem hrudnik symetrizovat....doktor mi navrhol 400ml,ale este si to s nim idem prekonzultovat a definitivne ujasnit...predsa len uz mate coto za sebou a nejake tie ml v oku a v odhade... myslite ze je to dost? nie je to malo?? Ale moc si narvat nejake 500ml nechcem, este nemam dieta. Dakujem za nazor

kamoska

Nemyslela som to tak ako si to pochopila. Ja som len vysvetlovala svoj názor, že sa mi 400 ml vidí veľa. Nikoho som nechcela uraziť. Neviem akú máš postavu, reagovala som len na slová, čo tu boli napísané. takže sorry.

bobika 1

fiha bambulka, ved tu ta nik nezhadzoval...a vanok 07 všetko je vec vkusu a pocitu ak sa bambulka takto citi dobre a sexi je to supeeer a zavidim jej, ja mam teraz pri svojej vyske 69kg a som so seba nervozna.... A bambulka, ty si si pytala poradit...človek ta nevidi cez PC tak musi zvolit aj možnost že maš kratky krk a pod. ty si vyber z toho čo sa ti hodi, tak ti zelam aby si bola s volbou spokojna a tesila sa z novych prs.

vanok07

bambulka18: krv a mlieko?:))) nie je nic krajsie ako plne zenske krivky:) radsej to ,ako nejaku zirafu, co ma ruky a cislo topanok ako chlap,alebo 50kg hrnciacu kostru v posteli, ktorej kosti trcia asi zovsadial. Drzim palce, nech ti ta operacia dopadne dobre, lekari su urcite odbornici a ked ti tuto velkost odporucil, urcite vie,co robi a co sa ti hodi. Neries tu tieto laicke zenske nazory,ver odbornikovi,co ti odporuca, myslim. Pekny dnik

bambulka18

kamoska: to ,ze mam vahu 70 kil neznamena, ze som neatraktivna obezna zena, ktora vyzera ako vypasene prasiatko...son atraktivna kocka a sexepil vobec neriesim tym, ze si dam implose, ja ma vystrih aj bez toho pekny..nema ziadne kratke ruky ani nohy ani krk ci ako ma to tu opisujete, mam len tazke kosti a sirsiu panvu, takze si to idem ciste vysymetrizovat a bez toho zeby som lekarovi hovorila o nejakej velkosti, sam mi tolko navrhol, ze je to ideal na mna...mat 50 kil neznamena byt sexi a nezhadzuj ma tu laskavo.

bobika 1

ahoj ja mam 4OO ml pod sval ale som vysoká mam 179 cm a vtedy som mala 59 kg, mne su akurat...vies na com podla mna zalezi, mozes mat aj viac kilo ale aky mas dlhy krk lebo k dlhemu krku pristanu aj vacsie cici ale ak si bucka s kratkym krkom vacsie cici ta este rozsiria...

guruk

*No ja by som najprv schudla 10kil na tvojom mieste(aj to je malo)ak chces byt sexy a potom si vyberala implantaty. Na tvoju vysku je to strasne vela kil...

kamoska

simiki, nechcelo sa mi vypisovať všetko, tak som tam dala len tú výšku. Lekár by mal určiť podľa viacerých faktorov veľkosť, Ale kedďže bambuľka píše, že má 70 kíl, tak určite nbude totálna lata, takže minimálne jednotky bude mať, a keď si pod také prsia dá 400 ml a je silnješia a vysoká "len" 168, tak vôbec nebude vyzerať sexi, ale bude z nej dobrá guľka.

bambulka18

kamoska: kami, on mi dal skusit tie akoze silikonove nahrady, co si das pod sveter ako to asi vyzera, vela sa mi to vobec nevidi,aj ked mi je jasne, ze budem mat co nosit...skor sa obavam, ci to neni malo...nie je to vysoky profil, len stredny, ten je viac do sirky