feťák

Príspevok v téme: feťák
feťák

pred 3ma mesiacmi som zažila niečo nepríjemné s bývalým frajerom. boli sme na brigáde a tam som sa dozvedela, že berie heroín. dostal absťáky, podrezal si žily a ohrozoval ľudí. odvtedy sme sa nevideli. teraz je doma z liečenia. neviem ako mám reagovať, ked sa mi ozve. mám vlastný život, nového priateľa, nechcem ho vidieť, počuť, ani nič riešiť. pre mna je to uzavretá kapitola... ako by ste reagovali?

bobika 1

fu, veru čo sa týka vztahu s narkomanom a opakovane liečeným tak radšej zist z kratsej cesty....a myslim si, ze ak ma chalan trosku chrbtovej kosti tak sa ten vztah ani nebude pokusat obnovit....

f

to som chcela tým povedať, že vtedy som uverila, že to myslí vážne, že chce byť čistý- dala som mu šancu- teda vzťahu, ale bolo to len klamstvo...

f

až teraz som prišla na to, že to bola chyba- a treba trošku využívať aj rozum-už by som takému človeku neverila...no čo už najlepšie sa na vlastných chybách učí...

pre táňu

tu nie je čomu nerozumieť. zaľúbila som sa do abstinujúceho narkomana, kt. mi tvrdil, že si vybral mna a kašle na drogy- tomuto som uverila, len sa mi nejak neskoro priznal, že to nie je pravda.

ooo/táňa

hej a heroín sa nemusí len pichať... no ak si vedela, že bol už na liečení, tak si išla do vzťahu s narkomanom, takže to už začína byť celé nejaké čudesné a rozumiem tomu stále menej... ale však nevadí, nemusím :)

pre beauty woman

no teraz presne viem kedy bol mimo- prejavy: hyperaktivita, bezproblémovosť, únava, nechutilo mu jesť, strácal záujem o sex... teraz už môžem byť múdra, ale čas nevrátim... verila som naivne nesprávnemu človeku- je to za mnou- možno raz si to odpustím.. a vpichy? nemal viditeľné miestečko- vraj sa to dá hocikde pichať!

pre beauty woman

som dôkaz toho, že je to možné, ked si myslíš že si do niekoho takého zalúbená, veríš jeho "rozprávkam", tak zaženieš všetky pochybnosti, ved prečo by si nemala veriť človeku, kt. ľúbiť a myslíš si, že on je na tom tak isto... som výstrahou pre všetky ženy, kt. naivne veria závislým ľudom, alebo tým, kt. sa tvária že sú už z toho vonku!!!

pre jedna

mám už svoj vek - do 30r. takže samú ma zarazilo, ako som mohla byť tak zaslepená... musím sa s tým zmieriť, a ísť dalej...