CHARITA

Príspevok v téme: CHARITA
halihalo

Ahojte vsetci!
Porism, Vas, som z Bratislavy a nasi maluju spalnu. Zaroven aj menime skrine a tak dalej, ved to poznate. Problem je v tom, ze sme urobili zaroven aj poriadok v skriniach a je tam plno veci ktore su take, ze mi je jasne, ze si ich uz nikdy neobleciem:) Su mi male a tak dalej no a u rodicov je to asi tak, ze moda 80tich rokov..alebo u tatka v pohode rifle lenze uz ich nezapne:)
No a mna napadlo, ze naco by sme to vyhadzovali..su tam aj zimne bundy, kabaty...no a kedze ide zima tak by to podla mna mohlo pomoct bezdomovcom alebo takymto ludom, rozumiete, vsak? Lebo tym veciam nic nie je, len proste uz vysli z mody a myslim, ze im sa budu hodit aj take nie? podla mna je skoda to hodit do kosa, ked plno ludi mrzne vonku v zime a potom ich rozmrazuju v nemocniciach.
takze..hlavnou otazkou je:
Nevie niketo prosim vas, kam v bratislave to takto mozeme dat? naozaj chcem pomoct...aspon takto.
vopred dakujem.

olga

Ahoj, v Bratislave bol a mozno este stale aj je centrum Matky Terezy a tiež azylovy dom pre matky s detmi... ,ale adresu, prip. kontakt na nich neviem - moze to byt na Internete....