Moja dcera sa nacisto zblaznila! co teraz?

Príspevok v téme: Moja dcera sa nacisto zblaznila! co teraz?
marta t.

dobry vecer prajem mam 16rocnu dceru a uz neviem co si mam o nej mysliet v poslednom case je ako vymenena...prestala jest vyrazne schudla ked jej dam peniaze aby si kupila v skole nieco tak dokvitne domov s zas s nejakou kozmetikou...nuikdy sa nemalovala nikdy jej nevadila jej postava ani akne,...a teraz kazdy vecer v kupelni aspon hodinu travi, cvici kym nezalahne nacisto znicena, v skole sa z jednotkarky stala 3karka...a navyse minule som jej nechtiac nakukla do mobilu a nasla som jej tam aspon 50SMS ktore si pisala s jednym clovekom..vecsina bola o tom ako sa maju radi a co je este horsie ako sa dohaduju ze odidu spolu prec do zahranicia! a to tesne po jej 18tke cize ona nebude mat ani maturitu!, mozno by mi to ani nevadilo ze niekde odidi lenze ten chlapec ma u nas v meste povest satanistu...
poradte co s nou mam spravit??

LadyFilth

A zas tu máme povrchnost !
Ježiš a čo ked je satanista ?
Nahodou taký satanista nikdy nemusí byt zlý heh :DDD

kikulka

vieš.ja by som ani nepovedala,že sa zbláznila,proste je to 16ročná holka a je prirodzené,že chcem byť pekná,maľuje sa,chce sa zbaviť akné,proste chce vyzerať dobre a to robia skoro všetky 16tky....a ešte keď píšeš,že má priateľa zrejme,tak chce byť preňho príťažlivá,je to ťažké pre rodičov pochopiť,že deti rastú a už nad nimi nemajú takú moc...len tie známky by ma znepokojovali,ale ak ona nemá potrebu to niekam dotiahnuť,tak ju asi nedokopeš a zbytočne sa budeš trápiť

jajka001_

tiez si myslim ze treba davat pozor hlavne na tu anorexiu, staci sa pozriet na toto forum, kolko dievcat tym v dnesnej dobe trpí.
ci je ten chlapec naozaj satanista? reci sa hovoria...ja by som si ho pozvala na vecera aby som si ho prezrela a otukla co je to za cloveka.
Povedz dcere ze chces spoznat cloveka ktoreho lubi a s ktorym travi tolko casu - ved je to normalne, si za nu zodpovedna, a potom sa porozpravajte, bez predsudkov, neber do uvahy tie reci okolo neho lebo to vobec nemusi byt pravda.
dalsia vec, preco chce ujst z domu? decka v tomto veku sice mavaju taketo napady, ale treba zistit ze preco, pricina tam nejaka urcite bude.
treba si s nou sadnut a porozpravat sa, ale velmi opatrne lebo cokolvek povies moze zobrat zle. Najprv sa porad s psychologickou, ako na nu, aby to co povies nebrala ako utok alebo obmedzovanie.

andy

Súhlasím s názorom "rodiča". Nepodceňovala by som toho chalana, lebo dostať babu do nejakej sekty - tak im dokážu vymyť mozog, že sa z toho sama nedostane. Ale konktrétne poradiť sa asi v tomto prípade nedá. Fakt by bolo najlepšie sa poradiť s psychologičkou. Ale bez dcéry, aby o tom nevedela, možno by vás dokázala tak zavrhnúť, že aj keď by potrebovala pomoc, na vás by sa neobrátila. Tak držím palce a neberte to na ľahkú váhu

rodic

A viete ze ten syn asi otcovi dobre poradil s tou odbornou pomocou /napisala vcera 6irim/. My rodicia robime vela chyb a casto zbytocnych a decka to schytaju pre nas necakanym sposobom. Viem to, aj ja som otec s chybami. Mozno by ti dobre poradila nejaka psychologicka ako ist na tieto ulety dcery. Nepodcenoval by som 2 veci : nejedenie /u nej je mozna anorexia a tu musis ty rychlo zapracovat aby sa to nezvrhlo na diagnozu/ a vplyv prostredia. Satanizmus neni len o hudobnom style /napisala monica/.

3nttt

ja si myslim ze su to zbytocne stresy.ze sa chce pacit je normalne v takom veku.ale ze po 18-ke odide?tak s toho by som si hlavu nelamala.do 18-ky moze mat 100 dalsich frajerov a 100 dalsich planov:)

monica

Marta...Ak chces aby bolo s tvojou dcerou vsetko v poriadku, musis sa stat aj jej kamaratkou nielen mamou.. Neviem ci to dokazu vsetci rodicia, no uspech je tu.. Musis nato ist inak.. Ziskat jej doveru, ak sa divne oblieka, nezakazuj jej to.. Satanisti? Aaale..z tohto deti vyrastu, naozaj.. Z hociktoreho hudobneho stylu.. Ja mam 20.. DOspela som, no moj otec si nejak nenachadza ku mne cestu..A to je to najdolezitejsie,.Aby ta nebrala ako matku co ju buzeruje ale ked nato pride, ako maminu ktora jej chce poradit.. Bude to takza a dlha cesta ale musis to vyhrat.. DOcielit aby sa aj tebe zverila, ked bude mat noveho priatela a podobne..

6irim

Áno deti v puberte neakceptujú názor dospelého. Preto by som odporúčala- zober ju na nákup-šminky-handry-večera-obed.
Hlavne nevtieravo jej podsúvaj svoje názory. Ale tak aby dieťa necítilo, že ju"vychovávaš",ale že sa sňou iba hráš. Daj jej pocítiť, že je pre teba dôležitá, chceš mať v nej oporu, tak ako by ona v tebe mala mať. Neviem presne všetky tie dcéryne názory, ale tak by si to mohla skúsiť.

tina

no deti si mylia pojem psychologia a psychiatria,a nechcu prijat nazor dospelych...Ale nejakym sposobom jej vysvetlit ze jej nechces zle ze o par rokov bude lutovat,A spytat sa co ocakava od zivota co chce dosiahnut...

6irim

Baby pozor s tou psychologičkou-deti a zvlášť puberťáci sa neradi radia, dokonca tvrdohlavo a trucovito tvrdia že nie sú cvoci. Mám priateľa, ktorý sa so synom snažil o odbornú pomoc, ale nakoniec to skončilo úplne opačne a chlapec navrhol otcovi odbornú pomoc.