Moja dcera sa nacisto zblaznila! co teraz?

Príspevok v téme: Moja dcera sa nacisto zblaznila! co teraz?
marta t.

dobry vecer prajem mam 16rocnu dceru a uz neviem co si mam o nej mysliet v poslednom case je ako vymenena...prestala jest vyrazne schudla ked jej dam peniaze aby si kupila v skole nieco tak dokvitne domov s zas s nejakou kozmetikou...nuikdy sa nemalovala nikdy jej nevadila jej postava ani akne,...a teraz kazdy vecer v kupelni aspon hodinu travi, cvici kym nezalahne nacisto znicena, v skole sa z jednotkarky stala 3karka...a navyse minule som jej nechtiac nakukla do mobilu a nasla som jej tam aspon 50SMS ktore si pisala s jednym clovekom..vecsina bola o tom ako sa maju radi a co je este horsie ako sa dohaduju ze odidu spolu prec do zahranicia! a to tesne po jej 18tke cize ona nebude mat ani maturitu!, mozno by mi to ani nevadilo ze niekde odidi lenze ten chlapec ma u nas v meste povest satanistu...
poradte co s nou mam spravit??

tina

a skusila ssi psychologicku?Ja som mala so synom take problemi ze som ho chcela dat do polepsovne,ale este som skusila psychologicku co maju v skole a trochu to zabralo asi sa zlakol,ale aj tak vsetci kamarati maju pravdu...PUBERTA

6irim

Ahoj Martuš, nemám ešte takú veľkú dcéru, ale povedala by som, či by sa s ňou nedalo porozprávať. Pravdepodobne sa dostala do partie a neskoršia puberta, je horšia ako predčasná. Tvoje dieťa sa stáva neovládnuteľným. Máš manžela? Čo keby sa s ňou porozprával on? Predsa dcéry dajú skôr na otcov ako na matky. Predpokladám, že ste odjakživa mali kamarátsky vzťah. Mne by celkom vadilo, keby mi dieťa niekam odišlo, kým neviem že uvažuje trocha v realite. Netvrdím že tvoje dieťa uvažuje detsky, ale ak ešte nemá vytvorené predstavy o skutočnom živote, nikam ju nepusť a snaž sa jej byť viac kamarátkou ako matkou. Choď s ňou po drogériách a skús navoliť tému na jej strunu. Vytiahni z nej nejaké informácie a nie násilne jej "vtri" pomedzi reč svoje názory.Nechcem mudrovať, ale ja som rozvedená a celkom tento kamarátsky vťah s dcérou ma udržuje v jej živote.... Vzťah nám závidia aj moje kolegyna, nakoľko sme ako sestry.

tina

no marta asi by si sa mala s dcerou vazne porozpravat ked sa da,viem ze v takom veku velmi nepocuvaju myslia si ze svet je gombicka mam doma syna ma 15.Urcite nic zakazovat lebo bude robit naschval.