kožné vyrážky

Príspevok v téme: kožné vyrážky
lenka28

Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadne vyrážok - začali u syna, potom u mňa a nakoniec u druhého syna. Na kožnom nám povedali, že to bude alergia skúsili sme dať preč škrečkov, ktorých máme viac ako pol roka a vyrážky sa síce prestali vyhadzovať, ale stále svrbia a nechcú sa zahojiť. Hlavne u mňa u synov sa skoro zahojili. Už sú to skoro dva mesiace a ja neviem čo ďalej. Na kožnom nám dali len tekutý púder. Pripadám si na verejnosti ako človek, čo má svrab lebo ma to často škrábe a občas sa zabudnem. Ak mi môže niekto poradiť čo ďalej budem mu moc vďačná. Pa

angelikaa

nedostatočné vylučovanie odpadových látok ktoré vylučujú obličky a pečeň sa hromadia a po čase sa vylučujú kožou. veci z okolia často sú len zásterkou na naše kožné problémy. aj alergia je z pohladu celostnej medecíny energeticka nedostatočnosť bunkových systémov teraz si možno poviete taká blbosť, ale bunkový systém je ako baterka - nabitá -žiarovka svieti, ako sa znižuje jej kapacita prestava svietiť až zhasne. pomôžte organizmu zbaviť sa škodlivín aspoň tým, že ich budete prijimať čo najmenej. dodržujte pitný režim čistá voda viaže na seba odpadové látky a odnáša ich z organizmu.navarte čaj žihlavy, bazy, koreňa púpavy.nezabudnite na denné vyprázdnovanie vhodný je detoxin alebo regalen na detoxikáciu, celkove životospráva musí pôsobiť ako komplex pomoci organizmu

analyn

moze to byt alergia na leukoplast, kamaratka to ma. Musi pouzivat na vsetko obvaz, a az obvaz si prelepi leukoplastom.

heck

ja som si dneska, ako som si daval dole leukoplast pri rane tak som si našiel niečo ako vyrašku alebo bradavicu na nohe. Najpr som si myslel že je to lepidlo, no zrejme nie je. Ked som do toho nožničkami pichol, ide z toho von niečo ako voda. Čo to je prosím vas??

Ninka183

uz dva mesiace ma moj syn vyrazky ktore su najprv male a potom to vyzrera ako maly medajlonik. kozny doktor nam na to dal masticky ale trva sa mi to uz zda uz dost dlho ze to ma a este stale sa mu nejake vyrazky vytvaraju ak mi viete pomoct tak alebo poradit tak ma kontaktujte na E-mail ktory som vam udala dakujem