ZLCNIK??

Príspevok v téme: ZLCNIK??
brenda

Citim bolest pod hrudnikom na pravej strane, dozvedela som sa ze sa moze jednat o zlcnik. Nemam zachvaty (koliky), len take mierne pobolievanie. Som tehotna (20tt.), predtym som to nemala. Bolest nie je vyvolavana mastnym jedlom. Myslite ze by som mohla mat zlcove kamene? Mate s tym niekto skusenost? Popr. nejaky navrh na samoliecbu? Dakujem.

brenda

Zirafka, zijeme v harmonii :-) Dakujem ti , ale asi to nebudu zlcove kamene, len sa mi ozyva zlcnik, mozno z tej kapustnice com som mala pred vcerom, dost som sa toho prejedla a bez chleba. Ale ked mi to neprejde, urcite poprosim gynekologa nech mi to pozrie cez sono :-) Teraz ma to napriklad prestalo boliet, uvidim co bude zajtra.

zirafka

ked pojdes na ultrazvuk ku gynekologovi, popros ho, aby sa ti pozrel aj na zlcnik. ak tam mas kamen, tak ho uvidi. pokial ide o kamene, tvoria sa z roznych pricin, nielen z mastneho a nevhodneho jedla. aky mas vztah s manzelom? nehadate sa? lebo zeny mavaju zlcnikove kamene aj kvoli problemom vo vztahu a tiez aj kvoli pazravosti. a to sa netyka iba mastnych jedal. muzi ak maju partnerske problemy zase trpia skor na oblickove kamene. nie je to pravidlo, ale vacsinou je to tak.

ben

Brenda zvykaj si ze tu ti ludia odpisu na kadejake sprostosti, no co sa skutocne zdravia tyka, to nie..
Ja ti neviem bohuzial poradit, len posuvam temu :-)