CHCEM TO VRÁŤIŤ!!:(

Príspevok v téme: CHCEM TO VRÁŤIŤ!!:(
tana black

Ahojte, chcem vám napísať môj problem:( Asi pred rokom som urobila veľkú chybu. Chodila som s chlapcom, ktorého som velmi lúbila. Ešte predtým ako som s nim zacala chodit, som ho asi 2 roky tajne obdivovala. Vzdy som ho videla len ako niekoho velmi vzdialeneho, kto nikdy nemoze byt môj lebo ja na neho nemam. A jedneho krasneho dna som zistila ze aj on nieco chce:) Neviete si predstavit ako mi bolo. Bolo to to najkrajsie obdobie mojho zivota.Aj ked to netrvalo dlho, lenze jedneho dna sa to skoncilo. urobila som hroznu chybu. ublizila som mu, ale upozornujem ze som ho nepodviedla. nikdy by som to nedokazala. bola to vec ktora je uplne stupidna a zaroven zla:( tak velmi som sa hambila ze som nedokazala povedat prepac a namiesto toho som sa mu uz nikdy neozvala. a ani on mne:( odvtedy som uz chodila s nejakymi chlapcami ale to len pre to aby som zabudla na NEHO. a stale na neho myslim, placem v noci. Lebo viem ze mozno sme sa k sebe nehodili, mozno by ani moji rodicia nesuhlasili s nim ostat ale jednoducho ho stale lubim. mam sice len 17 rokov ale myslim si ze to co citim nieje pubertiacka laska ako by niekto povedal. trva to uz velmi dlho:( a trapim sa...poradte co mam urobit?

Tana black

ale niekedy sa to takto jednoducho neda wnimat, rozhodla som sa a to pevne!! na tohoto chalana zabudnem, lebo jednak citim ze aj tak pride caso sklamanie(moj osobny pocit, ktory ma nesklamal este) a na druhej strane rodicia by sa s tym nikdy nezmierili ze by som s nim opät chodila, takze tuto kapitolu uzatwaram a zacnem hladat niekoho noweho, uplne cisty list, proste s kym nemam spolocnu minulost aby som sa neustale nemusela vracat na to co sa stalo:( niekedy si clovek musi vybrat skor rozum ako srdce:(

shenya

zi teraz pre pritomnost, nemysli na to, co bude alebo by mohlo byt. ak by si aj neostala s tymto tvojim, budes v buducnosti s niekym inym a tiez nikde nie je napisane, ze ostanete spolu az do smrti. nikdy nemas istotu, ze to bude stale rovnake. a samozrejme, ze nejde iba o krasu. moj priatel by mohol mat tiez kazdu, ale ide o jeho a moju povahu a vlastnosti, ktore sa doplnaju. prestan na to mysliet a uzivaj si zivot!

andy

Nemôžeš to tak brať, sú krásne baby, ale to nie je všetko, city sú niečo iné. Neponižuj sa, že môže mať inú, ty tiež môžeš mať iného, ľúbiš ho, tak máš na výber...budeš trpieť, lebo sa bojíš, alebo budeš šťastná a možno sa sklameš. Ale len možno. Som za druhú možnosť

Tana black

Viete, mne to pride ako sen, a takyto sen som uz zila raz. Vtedy ked mi prvý krat pred rokom povedal ze ma lubi. Nedokazem tomu proste uverit. On je takmer dokonaly, je to krasny chalan ktory moze akukolvek babu. Ale preco prave mna, ja si vzdy myslim ked mi nieco take chalan povie ze ma lubi ze to nieje mozne. Mozno je chyba vo mne, su nadherne dievcata ktore si skor moze vsimnut. Ktore su ho hodne. Stale mam pocit ze sa len zahrava a som velmi nedoverciva, pesimisticka v tychto veciach. Ako keby ma prenasledovala nejaka paranoia ze ma oklame, podvedie. Aj ked ja osobne ho lubim, a naozaj jedine co by som si priala je byt s nim. Ale vedomie ze ma moze oklamat a ja budem opät smutna tak to nedokazem prekonat:(

Tana black

viete co mi dnes napisal, ze lutuje ze to skoncilo vtedy a ze ma lubi, ale ja mam pocit ze je to blbost, vobec mi to nepride uprimne a mam pocit ako keby chcel len vyuzit situaciu ze ja mam taku slabu povahu, neviem co mam robit

ika2305

To je už na ňom ako to zobral. Hlavné je, že si sa ty odhodlala povedať, že to ľutuješ. Neviem síce, či si povedala všetko čo si chcela, ale už sa tým nemusíš viac trápiť, je to vonku. Uvidíš sama ako sa to ďalej bude vyvíjať. Myslím si, že si nadobudla touto skúsenosťou ponaučenie, že alkohol dokáže veľa pokaziť. Snáď ti táto situácia pomohla v tom, že budeš alkohol piť s uvážením. Všetko zlé je na niečo dobré. Prajem veľa úspechov.

Tana black

Ahojte, no tak vcera som sa s nim stretla:) bolo to len kamaratske stretnutie, ale po takej dlhej dobe si viete predstavit ako mi bolo super:) povedala som mu vsak len to ze ma to velmi mrzi, ze uz si budem davat pozor co sa tyka alkoholu lebo vsetko kazim. On mi na to vsak povedal ze teraz sa na tom uz zasmeje, vtedy mu to tiez jedno nebolo ale teraz to berie ako velku srandu. To ma trocha mrzi lebo aj som mu povedaa ze ja som to nikdy ako srandu nebrala, a ze mi je z toho stale na nic. Povedal ze takuto ved uz nevratim ze sa proste stalo. Ale uz sa nehneva jeho to preslo. Mozno s nim budem este nabuduci tyzden tak uvidim.ma len mrzi ze on sa tomu miestami smeje ze takto s odstupom casu berie ze teda bolo to vzruso co sa tam dialo. Neviem ci som sa vobec mala namahat mu nieco hovorit, lebo on zjavne uz nepotrebuje vysvetlenie.