CHCEM TO VRÁŤIŤ!!:(

Príspevok v téme: CHCEM TO VRÁŤIŤ!!:(
tana black

Ahojte, chcem vám napísať môj problem:( Asi pred rokom som urobila veľkú chybu. Chodila som s chlapcom, ktorého som velmi lúbila. Ešte predtým ako som s nim zacala chodit, som ho asi 2 roky tajne obdivovala. Vzdy som ho videla len ako niekoho velmi vzdialeneho, kto nikdy nemoze byt môj lebo ja na neho nemam. A jedneho krasneho dna som zistila ze aj on nieco chce:) Neviete si predstavit ako mi bolo. Bolo to to najkrajsie obdobie mojho zivota.Aj ked to netrvalo dlho, lenze jedneho dna sa to skoncilo. urobila som hroznu chybu. ublizila som mu, ale upozornujem ze som ho nepodviedla. nikdy by som to nedokazala. bola to vec ktora je uplne stupidna a zaroven zla:( tak velmi som sa hambila ze som nedokazala povedat prepac a namiesto toho som sa mu uz nikdy neozvala. a ani on mne:( odvtedy som uz chodila s nejakymi chlapcami ale to len pre to aby som zabudla na NEHO. a stale na neho myslim, placem v noci. Lebo viem ze mozno sme sa k sebe nehodili, mozno by ani moji rodicia nesuhlasili s nim ostat ale jednoducho ho stale lubim. mam sice len 17 rokov ale myslim si ze to co citim nieje pubertiacka laska ako by niekto povedal. trva to uz velmi dlho:( a trapim sa...poradte co mam urobit?

tana black

porozmyslam nad tym lebo prave to je to co potrebujem-aby sa mi ulavilo. skoda ze sa ten cas neda vratit, neviem ci by sme odstali spolu, mozno nie. ale nechapem ako som mohla byt taka sprosta a tak lahko stratit to co som tak dlho chcela. boze

tana black

lenze ja s nim nebyvam osobne, tak ako mu ho mam dat:( a podla mna uz ani nestoji o moje ospravdlnenie. tak strasne sa hambim, no a s tym pitim-ja viem som mlada, ale bolo to chvilkove, ani neviem ako som sa mohla tak dorobit, nebola som zvyknuta vela pit, proste je to moja chyba

andy

Postačí list. A najlepšie je dať mu to osobne. Ospravedlň sa, podobné, ako som ti písala a ospravedlň sa mu aj za správanie tvojich rodičov. A hlavne moja nepi,veď máš len 17

tana black

a to co som urobila hm..no proste bolo to uplne hlupe. opila som sa na jednej akcii kde som s nim bola. dost, myslim ze som mu urobila velku hambu a sebe tiez. neviem preco to dopadlo tak ako dopadlo:( lenze ide tiez o to ze tam boli aj moji rodicia a on si vypocul dost zle veci z ich ust, lebo to ako som dopadla davali za vinu jemu:( proste ja viem stupidita ale velmi som sa hambila. na internete mu napisat nemozem, nema ho, jasne to by bolo ovela lahsie.

tana black

niekto si tu robi zo mna srandu, a prebral mi nick, vobec nieje pravda ze som mu ukradla peniaze jezisi!!!!!!! ja by som nikdy nebola schopna nieco take urobit...boze ste fakt hnusni ak dokazete niekomu toto robit. ten kto to napisal asi nema nic ine na robote, ak ta tato tema nezaujma tak si vyber inu! a neociernuj tu niekoho

andy

Ja si myslím, že si snáď mala na to vážny dôvod, asi na teba úplne nezanevrel ,keď sa zaujíma, ako sa máš a tak...asi by som spravila toto: napísala by som mu normálny list, opísala som, čo som urobila, aký som mala na to dôvod, že ma to strašne mrzí, že ho stále ľúbim, ale chápem, že už o mňa nemá záujem a že dúfam, že mi raz odpustí a že mu želám veľa šťastia. - Keď nič iné, aspoň sa ti uľaví