tehotenske brusko

jajka001

pozeravali ste Susedov? ta Zuzina svokra, to je dost podobny typ - stale vyryvat a ked sa zacnes branit, tak zacne plakat ako jej vsetci ublizuju

jajka001

ja len dufam ze si aj ostatni uvedomuju co je zac a neuveria jej snad - aj ked je velmi dobra herecka, to jej musim uznat

dd

:D jajka, tak to netusim ani ja, co jej bezi hlavou o mne..niekedy mam pocit, ze len caka na vhodnu chvilu, aby proti mne stvala manzela a chcela ma obrat aj o dcerku..niekedy sa k nej sprava, ako keby bola mala jej dieta a nie nase..co ma dost vytaca..a co o mne narozprava - stacilo mi, co o mne nakecala po svojej rodine pred sobasom :)

ivanka_83

no ono je aj moja mama take chudiatko.a moji surodenci ju lutuju.aj oco.ale, ze ma milenca, oca podvadza....ale je chudiatko...

jajka001

hej a vsetci jej neustale ublizujeme aj keby sme sa pre nu rozkrajali :)) a cokolvek spravime pre nu je samozrejmost a co spravi ona to je nieco, o com treba stale hovorit

ivanka_83

my sme s mojim nespali v jednej posteli-aby sa vyspal, ked sa maly narodil.no a samozrekme, ze to svokra vykvakala svojim dvom dceram..

dd

noo, moja svokra trpela strasne..odjakziva :)..a stale trpi..vsetci jej ublizujeme, vsetci ju nenavidime :), vsetko v zivote zle si musela odskakat :)...