tehotenske brusko

dd

:) no Zuzana, tak tomu verim :D ze sa nazbieralo dost veci...ja som sice nejake mala po mladsej sestre a od tety, dost sme aj podostavali a tak..no ale pri babatkach je to tak..a este aj ked sme tiez kupovali nejake veci, ku koncu tehotenstva, tak aj tak sme este polovicu pozabudali :D

1zuzana2

no kocky, s mamkou sme spisali zoznam veci na zaciatok co treba.. a isli sme do obchodu s deckym oblecenim... nazbierala sa toho. :-))

lenuliatko

no to ano ale pozri si na nete alebo pobehaj obchodiky co kolko stoji a spis si to a ukazes tomu trulovi kolko ti treba.a este aj nieco pridaj ako do zalohy nejake peniazky keby trebalo nieco naviac.

lenuliatko

a pozri si kolko to stoji na nete a vsetko spis a budes vediet kolko penazi ti treba a potom to ukaz tomu nepodarenemu trulovi co mu tak sibe.nech vie blbec co potrebujes.

lenuliatko

tiez si myslim ze 30000 tisic ti bude urcite treba na tie prve veci pre babo.a to je kocik ak chces donho vrazit 15 tisic je tu este postielka vybavicka a mnoho inych veci.pytala by som aspon 35tisic urcite.v porodnici si myslim ze sa neplati az tak vela.

dd

Zuzana, podla mna kludne to moze byt tych 30000sk..inak ja som v podornici neplatila nic :D..chceli sme si tiez zaplatit apartmanik, aby tam manzel bol s nami.ale nakoniec nam nic z planov nevyslo, takze sa neplatilo nic..