tehotenske brusko

lenuliatko

no to hej a ze mozes rodit do vody alebo po cupiacky a neviem este ako :D
vcera bola svokra na prehliadku domu.a skonstavala ze "celkom ujde" naco som sa usmiala a ze dufa ze neplanujeme najblizsich 10 rokov dalsie dieta.ze tiez si mame radsej kupit psa.a ja jej hovorim ze ved my mame psa.a ona jaj no hej to cudo...panecku som si pomyslela ze to"cudo" je intelegentnejsie ako ona.ona si asi mysli ze dalsie dieta budeme mat tak snad o 15 rokov :D

lenuliatko

nase prababky nic take chuderky neabsolvovali.ale su tu.moja babka ked videla co vsetko uz dnes robia tak bola dost taka prekvapena.nie je este velmi stara ale predsa no.

dd

ja som rodila planovane v Martine, boli sme tam asi 3x, raz len tak informativne, popytat sa co a ako a potom som este stihla raz v 36.tt absolvovat kardiotokograf a v 37.tt vysetrenie u doktora, co mi robil asistenta pri porode, potom vlastne este 4.x som tam bola a to na porod :)..psychoprofylaxiu som neabsolvovala a zvladla som..

mrvulka

akože nie je to somarina?do nášho okresu chodia rodiť aj z vedľajších okresov,a nemusia mať dopredu dohodnuté.jednoducho prídeš,keď budeš mať kontrakcie a rodíš,či u vás to takto nechodí?a psychoprofylaktická príprava nieje nutná,len plus,ak by si na ňu chodila,ešte nieje neskoro.

elle

Ahojte dievcata, ako sa mate? Chcem sa vas opytat. Termin mojho porodu sa pomaly ale iste blizi, aj ked este mam relativne cas, som v 29.tt. Uz som si vybrala aj nemocnicu, rada by som rodila na Antolskej v Petrzalke, no neviem ako na to.... Preto by bolo fajn keby ste mi poradili, co mam robit, ake kroky mam podniknut. Dnes som tam volala a bolo mi povedane ze tam najprv musim navstívit gynekologa a viac mi nevedela povedat, ze mam zavolat na ustrednu, tam som sa ale nedovolala. Tak neviem ze ci to znamena ze si mam zazmluvnit lekara za tych 7000.-, chodit k nemu do poradne. Potom ze tam vyzaduju psychoprofylaxiu. Nie je uz neskoro na takuto predporodnu pripravu? Mam tam zajst osobne? Budu tam aj v sobotu? Je tu niekto kto rodil v tejto porodnici? Dakujem...

ivanka_83

takze zajtra stahujeme.uz mam pobalene skoro vsetko..budeme v tehlovom byte.sa tesim.no som zvedava.povodne sme chceli iny byt-vetsi, krajsi, lepsi, ale majitel sa nejako divne choval.tento treba rekonstruovat..boze.hrozne.na to sa netesim..ale majitelka vypada dost seriozne.je to pravnicka.no uvidim.dalsie stahovanie chceme uz do vlastneho..

ivanka_83

aj ja chcem vidiet domecek...nech mam o com snivat...kludne pis.pokial ta niekto nenapada do oci, nemoze ti nijak ublizit..