ANKETA--HADKY!!!

damaxy

angi vidím,že máš z toho riadne nervy.Zmen postoj,lebo sa zblazniš.Chúda si i ten pes je chúda a čo tak si nejako vy navzájom porozumiet.Možno keby si ho okúpala uvarila mu niečo od mesa,už by viacej nemohol príst.Aj ked by rád.No panička jeho nedovolí aby jej psa niekto pokazil.Spoj sa so psom a povedz si dobre že si tu ty mij chudáčik,angie ta umyje da ti najest a vieš čo vezmeme ta aj k lekárovi nech sa kukne či si v poriadku.Mne osobne ako jeho majitelke by to začalo vadit a začala by som bojovat a psa by som prestala dávat.Porozmýšlaj a konaj inak ako očakáva druhá strana.

angi

on s nim lekarovi nechodi to robi ona.kupat?nehrozi!co myslis,ze kolko to vydrzi max 1den.zere tiez len granule,insie nemoze,ved on je sam potrestany,mozno ze ma aj bolesti radsej ho mohli dat utratit!to bola ta lutostiva stranka ano?a teraz sa opytam,len zeny:trpeli by ste take 35kilove bulo vnutri,nech ti beha po celom dome,plzne,smrad,gebriny a este aj s ciciny mu ide take jak kyselina,mam problem to umyt,fuj zas si ujebal a este aj odisol na drzovku,stale sa kuse to je vsetko strasne pocut,nemozes spat lebo on sa musi celu noc spacirovatPANKO!a urcite som moc zabudla.tak aku moze mat ona domacnost?z toho smradu napachnu aj s teny to bolo na byte,teraz mame uz dom,pekne to prerabame a naco!nato,ze kazdu chvilu musim mlovat oprskane steny?neprajem to hlavne tym,co si potrpia na cistotu!

mari

Co tak psa okupat alebo osprchovat a kvoli tej alergii ist k zverolekarovi. To by bol snad dokaz lasky k manzelovi aj k jeho psovi.

angi

to som spravila minuly rok!kupila som maltezaka!to si mala vidiet tu reakciu!Totalne bol nasrany,aaj tak to nepomohlo a teraz ho tu musim cuchat,a ked si usere to je umucenie.vsade len spina.Boze,co som komu urobila.a este ma tu alergiu nejaku.no nutria je oproti nemu modelka!chlpy sa mi jezia,je odo mna asi tak meter,to sa neda opisat.to co chcem napisat nemozem,lebo ochranci zvierat by ma este udali!

damaxy

angi no to ta lutujem.Tiež ma napádajú všeličo,ale to by som tomu psovi nemohla urobit.No a viem si predstavit tvoje nervy kazdý druhý vikend.Neda sa s mužom o tom porozprávat,že jednoducho psík nebude chodit aj ked ho velmi lubi a že mu kupiš iného?

angi

tish:manzelovi ide len o toho psa,na nu on sere....niekedy mi to pripada,ze mu dava prednost predo mnou aj ked si to asi neuvedomuje a to mi je strasne luto(uz tu ten smrad v obyvacke lehni a stale len pri mna sa pcha!uz mi to kolko krat pripada jak keby mu to ona nakazala a aj on ma provokuje.povodne som mala ist na SK,ale moc ma to tam nebavi a nemam tam internet.druhu volbu som mala,ze ostanem v praci.to som v zapäti hned zmenila nakolko namvykradli firmu a sama by som tam moc nenamachrovala,tak mi nic ine neostava ako sa na neho do nedele musim pozerat:-((.mas aj ty nieco,mozno poradim:-)))))

tish

no angi, je to dost neobvykly problem a tazko tuto radit. pravdepodobne si uz vselico skusala ako to vyriesit, skutocne blba situacia. na jednej strane by si mohla skusit napr vymysliet nejaky program ako na weekend dostat manzela z domu, nejaky vylet a take zenske prefikane finty aby si na toho chudaka psa ani na ex nespomenul. viem ze lahko sa hovori ale ine ma nenapada ak rozhovor s nim ani s nou nepomaha. inak len sa zmierit so situaciou v style vyrovnam sa s tym co neviem zmenit ale nemyslim, ze sa s tym len tak zmieris, na to si dost bojovna :)potom ma este napadli nejake veci ale tie su dost nehumanne...:)

angi

wena:je to mozne,ale ked si predstavis jak zvoni tel.a je to ona!!!vies problem je v tom,ze ona s nim bola 10rokov a so mnou sa po 10MESIACOCH ozenil,tak to musel byt poriadny sok pre nu!A jedno co som si ista,robi vsetko napoky ja to tak citim.Preco mu ho teda vtedy nenechala ked od neho odisla?My sme sa spoznali az o rok!Ale ona vedela co robi.ten pes bola poistka.Ona vie,ze manzel,ho ma rad,a vedela urcite,ze sa jej ozve.Muz mi potom povedal,ze sa k nemu chcela vratit,a hned ma to napadlo.Medzitym on nasiel mna a ona si nasla tiez priatela.A moj muz ho nemoze mat nastalo (chvalabohu)lebo je cely den v praci.Tak to tak ostalo!Chcela som s nou byt aj kamoska;ale 2tyzdne po svatbe doniesla psa a muz mal prist na druhy den zo sluzobky.Vtedy nebol este ziadny problem.zavolala som ju na kavu, a co cert nechcel,zacala mi o nom same zle veci kecat.povedala mi aj,ze on si ma zobral len kvoli upratovaniu aze som cudzinka.A este,ze si mysli,ze ju este lubi.Nakolko som nevedela vtedy tak dobre nemcinu,nemohla som sa obranit,Vies ake to bolo?(bola u mna znama tak ta mi to do detailu prelozila),a ja som ju len pocuvala jak to najväcsie chuda.Po urcitom case som zacala nad tym moc rozmyslat!A ver mi,co si nikdy neodpustim!?Ze som ju nevyrazila aj s tym prasivym psom.A som si na 100%ista,ze z mojim manipuluje,lebo vie,ze on spravi kvoli tomu psovi vsetko a boji sa jej vynadat,aby ho nestratil!Uz som za nou bola aj doma,po tom vsetkom aslusne som jej opytala,aky to ma vyznam take ceremonie a donasacky az po dom,ze nech si ona len necha,ze mi to vadi!Jej reakcia?Mavla plecami,nemala odpoved!ja som z toho na nervy,nici mne zivot a to jej asi robi radost!A najhorsie je,ze si nepomozem,boli sme s muzom aj v jednej poradni.Ta pani mi dala za pravdu vsetko,ze to neni OK!Ostava mi len cakat,kym skape a to ma len 9rokov

crazynka:)

Ahoj angi:o) No s tym psom to vazne trochu prehanaju:o) Ja chapem, ze je to zivy tvor ale takto si ho vymienat cez vikendy je divne. Ako keby to bolo dieta rozvedenych rodicov.