Bolesti pod lavou lopatkou

Príspevok v téme: Bolesti pod lavou lopatkou
viva.viva

Som niekoľko mesiacov vo veľkom strese. Včera som prišla domou úplne v pohode a cítila som sa úplne zdravo.Večer z ničoho nič mi začali veľké bolesti pod ľavou lopatkou ktoré smerovali v ľavo pod rebrá (vôbec nie do stredu ku chrbtici). Bolesť bola taká, ako by som dostala vo vnútri obrovský krč a a nemohla som sa nadýchnuť najprv viac ako 20 minút. Potom som prišla na to , že ak sa zohnem, tak sa aj keď s bolesťami nadýchnem. Išla som hneď k lekárke. Lekárka to diagnostikovala ako problém s chrbticou a na moje požiadanie mi urobila EKG,ktoré bolo v poriadku, dala injekciu od bolesti a na uvoľnenie svalou. Bola som v ambulancii1 hodinu a trošku zabralo (mohla som sa nadýchnuť, ale boleti neprestali), keď mi pichla diazepam. Tá boleť mi pripomína ako, keď dostanete k´č do krku a najprv nemôžete normálne otočiť hlavou apotom je to niekoľko dní bolestivé. Dnes ráno som sa zobudila a dýcha sa mi v pohode, len tie bolesti v oblasti pod ľavou lopatkou neprešli, ale sú miernejšie. Môžu to byť problémy so srdcom ako dôsledok stresu???

birikino77

ahojte...už dlhšiu dobu mám take tlmené bolesti medzi lopatkami aj pod ľavou lopatkou, potom to prechadza dopredu na ľavu stranu hrudnika, tak je potom zase pichanie na ľavej strane, niekedy sa mi až ťažie dýcha alebo bolesť vyráža až do krčnej chrbtice a hlavy...na internom som mal dobre vysledky, neurologička mi dalas guajacuran, potom dorsiflex ale nepomahaju..mám chodiť na masaže len neviem či mi pomôže parafin a pod. veci...kto poradí čo to môže byť a ako sa z toho dostať...dakujem ak sa niekto ozve...

Erik78955254

Ahojte,
Mam 23 rokov a uz cez 3 mesiace ma bolieva a obcas aj pycha pod lavou lopatkou,doteraz som takyto problem nemal.Mam aj taky pocit akoby som bol viac nahnuty na lavo a snazim sa to \"vyvazovat\" miernym naklonenim sa do prava avsak nepomaha.. Moze byt tento problem zapricineny nespravnim drzanim tela v rokoch minulych ?
Dostal som masaz chrbta a v noci pocas spanku som citil ako bolest preskocila pod pravu lopatku, pocas dna sa vratila spet na lavu... Viete niekto prosim proadit kam sa mam dat ist opravit ?

Peter H.

Ahojte.
Ja mam tento problém už skoro druhy rok. Teraz práve absolvujem vyšetrenia, ale zase to vidím biedne. Mám taký tlak pod ľavou lopatkou a prechádza mi to na 3 a 4 prst ľavej ruky kde mám necitlivosť na prstoch. Niekdy keď sa mierne spotím a potom sa rameno ochladí tak to ma tak pichne, že ostanem zablokovaný. Absolvoval som masáže a všetko možné, ale nič. Teraz mi kamarát odporúča ísť na akupunktúru. Je to bezpečné ?
Ďakujem.

montidzek

ahojte mam palivu až pichavu bolest pod lavou lopatku ktora prenika až pod lave prso a lebo pod srdce možete mi nekdo poradit co je tomu pryčina a tiež som sylny diabetik 2 až 3 stupen dakujem..

lenulka

ahojte. Mam uz pol roka problem s krcnou a hrudnou chrbticou. Na zaciatku som mavala bolesti medzi lopatkami,tazko sa mi dychalo. Myslela som si ze to je srdce. Bola som na vysetreni u neurologa, na obstrekoch,rehabilitaciach,masaze. Pomohlo na chwilu. Absolwowala som vsetky wysetrenia na internom,kardiologgii echo a ekg a nic nezistili. Som uplne zdrava. Len stale mam bolest pod lavou lopatkou,ktora mi ide do rebier, do ruky a do prsnika,respektiwe do swalu. Poradte co to moze byt uz fakt nemam sil.

raymond1

viva viva atak nahodou nemáš problém zo svojím žlčníkom lebo príznaky nato poukazujú len nechápem toho doktora.

Pali1212

Dobrý deň mám bolesť v okolí ľavej lopatky, večšinou to ani necítim len ked chcem ohnúť krk dopredu tak ma to bolí a krk mi ani nepustí, ked sa chcem pozriet priamo dole tak sa nedá iba ked sa nakloním doľava vtedy sa dá, ked doprava tak vôbec, mám ako keby skrátený sval neviem od čoho. Poradíte mi prosím, stalo sa mi to zvečera do rána. Večer nič a ráno som sa zobudil na bolesť pod lopatkou ale ustúpilo to, iba ma to tam tak ťahá občas. Ako by sa to dalo vyriešiť? posilovaním alebo čím?