kokosovy olej

RNG

asia, davka je 3x polievkova lyzica denne, nie kavova pri protikandidivej bezsacharidovej diete.
Ze kokosovy olej zatazuje pecen je zamerne rozsirovana loz.
Totiz pre svoju malu molekulu nepotrebuje ani zlc na to, aby sa vstrebal. A su cele civilizacie, ktore ho pouzivali vylucne(cela Polynezia, Filipiny, Hawaii) , cely zivot a boli vtedy zdravsi, akom dnes, ked presli na tzv civilizovaznu stravu a komercne vytazovane povodne rastlinne oleje(samozrejme po spracovani uz nemaju tu formu, ako mali v rastlinach, su to defacto chemikalie, ktore sa v prirode nenachadzaju ako tukove polymery a hydrogenizovane tuky.)
Dodnes vyse miliardy ludi na nom vari, prakticky vylucne(India, Indonezia,cast Polynezie)

efe

kokosový olej používam už dosť dlho namiesto telového mlieka. Je fakt výborný, mám z neho pokožku ako mimino.No a chutí tiež výborne.

asia

kokosový olej je vhodný pri kandide, lebo obsahuje kyselinu kaprylickú, 3x denne jednu kávovú lyžičku, inak je vhodný ešte pri dieté, lebo tlmí chuť na jedlo, a pritom dodá energiu do tele, takže nehrozí, že telo príde do kolapsu z nedostatku energie alebo potravy, ale na druhej strane som čítala, že zatažuje pečeň, takže neužívajte ho dlhobobo, po cca 2 mesiacoch ho prestante uživat

bambussa

no snazila som sa ho davat si lyzicu tri krat denne ale nie vzdy som to dodrzala, lebo som zabudla alebo som nebola doma cely den a tak.. ale pomohlo to, samozrejme v kombinacii s dietu protikvasinkovou

kukuricka

a babussa ty si kolko uzivala lyziciek uzivala trikrat denne?.....lebo mamina ma tie kvasinky premnozene.......a aj si to niecim zajedla a zapila?......
dakujem

bambussa

ja som si ho objednala z -odkaz odstránený- a chutil mi, tiez bol tuhy ale mne viac chutil tuhy nez roztopeny, lebo ked bol tekuty tak ma z neho napinalo. no a na kvasinky pomohol, ked som ho brala tri krat denne a okrem toho som si par krat dala aj na vlasy a na telo, je to dobry univerzalny vyrobok

RNG

Kokosovy olej pouziva bezne na varenie a do potravin vyse miliarda ludi, takze je bezpecny na vsetko. Extra virgin kvalita je neznicena teplom a chemiou a je velmi zdrava.

femka

ahojte ...ja by som este chcela vyuzit tuto temu aj na to aby sem prispeli ludia co uz vyskusali tento olej vnutorne uzivat aby sa podelili o svoje skusenosti....v skratke ci im to pomohlo :)..dakujem