Sympatektomia

pneu

PROSIIM VAS!!ak niekto uz podstupil tu hrudnu sympatektomiu....skontaktujte ma chcem sa o tom co najlepsie informovat!!!

sholim

ak ste niekto absolvovali alebo sa chystate absolvovat sympatektomiu, dajte vediet. budem vdacny za kazdy nazor. dik

luciq

cafte... ja len ze aj ja mam takyto problem a hambim sa chodit spotena po ulici...pomoooooooc neexistuje nejaky deodorant nato? nechcem sa v 15 dat operovat..

zuzca

co ma spolocne sympatektomia s plastickou a kozmetickou chirurgiou?Asi tak nic...ABSOLUTNE NIC.
Robia to na riadnej chirurgii, Nove Zamky, Nitra tam konkretne pan primar chirurgie sice neviem ci je stale ten isty ako pred 4 rokmi,proste v kazdej lepsej vacsej nemocnici na riadnej chirurgii.
Operacia je zdarma teda bola ked to robili mne.

Pišta

Syma, gratulujem, žltá ti pristane:-)
Jasné, s tým odstránením bola blbosť.
Len si myslím, že sympatektomia je typicky liečba príznakov, ktorá nedostraňuje dovod nadmerného potenia.

syma

pista - potne zlazy sa neodstrania, len sa vstrekne nejaka latka do podpazusia a ta potom neposle nervovemu systemu "spravu" aby sa zacal potit, poti sa potom menej
po pol roku sa funkcia potnych zliaz obnovi uplne a zakrok sa moze opakovat, pod pazuchami je najmenej bolestivy

Pišta

Evik,
myslíš, že odstránením potných žliaz sa nepresunie problém v človeku, ktorý trpí nadmerným potením, na iné jeho "miesto".
Lebo ja si myslím, že áno.