Deti + fajcenie

Príspevok v téme: Deti + fajcenie
ja_ona

nedavno ked som sa vracala so skoly videla osm ako 8-10 rocne deti fajcili pred skolou.Pozrela som sa na nich ci dobre vidim a ked som bola 2 metre za nimi zacali pomne bliakat co sa na nich pozeram a ci som nikdy nevidela cigatrtu.Normalne ma to zarazilo.O par rokov budu fajcit aj 5 rocne deti.Neviem co su to za matky ked im taketo nieco dovolia .....aky je na to vas nazor?

jaja

Mam 14 a poviem ako to v tomto svete ide...mam kamaratky rovesnicky ktore fajcia uz od 8-11 rokov a to len z frajeriny co postupom casu sito uvedomia a potom to lutuju snazia si odvyknut ale fajciari vedia ake to je tazke...vacsina ich rodicov uz otom vie a nerobia dramaticke scenky a hlavne rodicia fajciari lebo vedia ake je tazke si odvykat...oni sami sa snazia proti tomu potom bojovat...dalej mladez 13-... zacina s fajcenim tak ze ho dakto sprosty navedie nato raz druhy raz treti stvrty a stava sa z toho zavyslost...mojim nazorom je ze z fajcenia nieje ziaden pozitok a zbytocne vyhodene peniaze a FRAJERINA NIEJE FAJCIT ALE PRESTAT FAJCIT...a tak mili moji rovesnici berte moje rady...nesom ziadna sprtka ani nic...taze neberte tuto radu jak od niekoho kto patri k tym slusnym dievcatkam zasprtanym :D fajcit som skusala nezobralo ma to je to sprostost :D radsej siahnite po flaske :D s mierou :D

zuz

Anoo,hento je uz trocha prehnane,ze v 8-10.Ale inak v dnesnom svete,je uplne normalne a prirodzene(pre nich),ze 13 rocne dievcata,chlapci vyhuluju poza skoly a domy.Len ake to ma nasledky do zivoty...:(