co robit aby som nepretiekla, prosim poradte mi

July

smajlik. Nenechala som ho uplne. Ak chodis do KE tak vies len o jednom odbore farmacie. Ja som presla na iny odbor farmacie

zuz

Baby ,asi mate fakt pravdu ,ze sa nemam na co stazovat.Mne staci OB mini a mam ho aj 5 hodin v prvych dnoch a nepretecie mi ,mozno trochu,nosim intimku.RTakze som asi stastnejsi clovek.Ale co sa teba tyka Lubka,tak ja by som tiez odporucala tampon ten Maxi a vlozku do toho,a hlavne si navyknut na to,ze musis casto chodit kontrolovat a aj to HAk-mozno to nebola spravna pre teba,preto nepomohla.

July

smajlik. nebavi, preto som sa po case rozhodla pre bakalrsky odbor. Ja uz totiz som zdravotna sestra a ZP ma k tomu blizsie ako samotna farmacia. No botanika so starou schizofrenickou je sranda ;-D Najma skuska

[zruseny8]

july..aj ty? bavi ta studium? ako pozeram si vo vyssom rocniku ako ja, bo my sme botaniku este nemali. to som druhacka

July

femka... som studentkou farmacie takze ci som chcela, ci nie, musela som presprtat vsetky bilinky.A dokonca som sa o tom bavila aj s profesorkou botaniky.. ta mi odporucala najma alchemilku.