STALE TO BOLI:(

Príspevok v téme: STALE TO BOLI:(
jankaa17

mam jeden problem s partnerom zijem pohlavnym zivotom uz viac ako pol roka a pri vniknuti ma to doteraz este boli ale potom uz vobec aj orgazmus mam iba pri vnikani nechapem preco sex mame tak v priemere dva krat do tyzdna.mam 17 r,,dost ma to trapi a este ked idem hned po sexe na vcko ma to dole dost pali ale na druhy den uz celkom v pohode...dakujem za prispevky...

jjjjkk

palenie po sexe mavam obcas aj ja ale skor myslim ze to je mykozou ktoru obcas mavam..alebo ejakulatom ked sa priatel robi domna neviem no ale nemavam to tak stale..

iii

nie je to vlhkosti. ja som vlhká dosť a tiež ma to pri vnikutí bolí. potom už nie. ale je pravda, že čím dlhšia predohra, tým to bolí menej.
minule nebola žiadna a hrozne to bolelo. potom už nie. ale aj keď máme prdohru dlhšiu, vždy ten prvý moment bolí.
-
a to pálenie mám aj ja. na druhý deň je to v pohode. takže nie si sama s takými problémami.
-
mimochodom ja som s priateľom rok a mám 27 rokov, takže toto nesúvisí s vekom ani ako často máš sex.

andrej29

Pracdepodobne niesi dostatočne lubrikovaná a dochádza k treniu sliznice, alebo nemáte kvalitnú predohru, počas ktorej sa vchod do pošvy dostatočne roztiahne, alebo má partner príliš hrubý penis.