histologia

43

napišem hned ako sa nieco nove dozviem,a preco sa tak strachujes?nejako sa ti to zle hoji alebo si to mala skarede alebo len tak ta prepadol strach?

43

ked som bola asi pred rokom u koznej kvoli uplne inemu problemu tak mi hovorila ze ci mi niektore nezavadzaju alebo ci si to nedrazdim pri obliekani podprsenky,e ak budem mat cas ze by bolo dobre to dat von a ze je jedno ako.uplnou nahodou som sa dostala na jednodnovu chirurgiu neskor a tam som s aspyatla ci mi to urobia tak ma objednali na pohovor a dohodli sme sa ze co a ako.

histerka

jj dakujem ti velmi pekne ..vies ja sa velmi zamyslam :) taka som juj no...a prosim napis potom co ti povie a napis tuna budem rada velmi len prosim nezbudni na mna ja tu vzdy kuknem ci mi niekto nenapise ..este raz dakujem...

43

ja si myslim ,že chirurg by si nedovolil laserom spalit nieco keby nevedel o co ide.ved najprv som bola u neho na konzultacii či mi to vobec urobi laserom alebo ci mi to vyreže.robil mi asi 8 hnedych znamienok a niekolko visiacich fibromov a podkozne tri,tie som mala a este aj mam na nohach a jedno na paži.ale j amam strasne vela tych všelijakych utvarov po tele,pod pazuchami,pod prsiami...jedno co mi robil znamienkotak evacsie laserom tak to s ami nejako skared hoji,vyzera ze to vsetko neodpalil a to mi musi teraz vyrezat hlbsie.pojdem tam po sviatkoch som objednana tak s aspytam na vsetky tieto otazky co tu preberame,lebo priznam sa že mna to do teraz ani nenapadlo,ze ci je to spravne že sa to nedava na histologiu

histerka

ahoj 43 dakujem za odpoved jj pocula som ze laserom sa to cele znici... a to po konzultacii z chirurgom ti odporucil laser ?alebo si chcela sama ?myslis ze keby mal doktor podozrenie tak by ti to nerobil laserom ale obycajne ? a mozem sa spytat ake velke si mala tie fibromy a kde ? dakujem

43

a jedno mi vyrezali dost velke,neviem co to bolo za utvar a tiez neviem o tom ze by posielali na histologiu aspon mi nekazali prist po vysledky tak neviem,

43

histerka mne vyberali vela znamienok aj fibromov a neposlali mi ich na histologiu,to viem urcite,lebo mi ich robili laserom a to vlastne spalia pri tom tie mensie a tie vacsie odpalia.